picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

fotograf w Nowej Hucie, czy znacie ?

fotograf w Nowej Hucie, czy znacie ?

Gdzie robicie odbitki w Nowej Hucie? Zależy mi na jakości, bowiem to zdjęcia z znaczącego dla mnie występu. Koniecznie jakieś doświadczone laboratorium fotograficzne. Dzięki za pomoc.

miner23

Posty: 5

 
Mnie pasują te usługi fotograficzne http://fotograf-m1.pl. Punkt foto znany i ceniony od lat. Mają nie tylko najlepsze usługi, natomiast też całkiem w porządku ceny. Znam ich od lat. Często korzystam z powodowania zdjęć. Porządne laboratorium w Krakowie.

Uleczek4

Posty: 20

 
A robią tam zdjęcia do dokumentów. Mnie zależy na dobrej fotce do paszportu. Też słyszałem o M1 i właściwie chyba jako jedyna oferta ta przykuła moją uwagę. Może coś więcej jesteście w stanie napisać. Jak wygląda kwestia studia. Mają jakieś profesjonalne? Na ostatnich zdjęciach mocno się zawiodłam :(

VamnHopeHom

Posty: 9

 
Liczyłem na zdecydowanie więcej ofert odbitek w Nowej Hucie. Zwykle nie wywołuję zdjęć, ale jak co do czego przyszło, to ja również miałem dylemat, któremu miejscu zaufać :D

WTFurdoin

Posty: 7

 
Jak dla mnie ważna jest profesjonalna i miła obsługa. Laboratorium fotograficzne w M1 to znany punkt, gdzie od zawsze można było wywołać fotografie bez obaw o jakość. Zawsze tam sprawiam i nie narzekam na efekty :)

damkaa4

Posty: 7

 
Mam w planach spróbowania sił w fotografii. Tak na poważnie. I na pewno przydadzą się wówczas porządnej jakości odbitki. Polecajcie jeszcze więcej miejsc w Krakowie, albowiem jak na razie widzę tylko kilka propozycji. Jak już płacić i korzystać z usług, to na pewno w jakimś fachowo działającym studiu fotograficznym.

Jelle Klassen

Posty: 19