picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

sesja plenerowa szczecin, znany fotograf

sesja plenerowa szczecin, znany fotograf

Chce zrobić z dziećmi sesję plenerową w Szczecinie. Potrzebuje kogoś, kto robi zdjęcia, ale również ma doświadczenie i wie gdzie można taką super sesję wykonać?

Worms

Posty: 1

 
Mielimy nad wodą super sesję w plenerze w Szczecinie i wszystkim to polecam. Trzeba tylko wstrzelić się z pogodą, a wówczas można uzyskać rzeczywiście niesamowite ujęcia. To, co źle wyjdzie jest poprawiane na komputerze przez osoby z niesłychanie dużym doświadczeniem.

Marko

Posty: 12

 
Korzystaliśmy z oferty fotografa i byliśmy zadowoleni. Sesja nie była zbyt długa, bo przez półtorej godziny wszystko było wykonane. Dzieci się jeszcze nie znudziły i my też, dlatego zdjęcia wyszły naprawdę super.

labuh

Posty: 20

 
Specjalistkę od zdjęć w tym od sesji rodzinnych w Szczecinie odszukacie na stronie internetowej https://www.agnieszkaszlachta.pl. polecam wszystkim zainteresowanym zdjęciami.

100%UP

Posty: 3

 
Mielimy nad wodą super sesję w plenerze w Szczecinie i wszystkim to polecam. Trzeba tylko wstrzelić się z pogodą, a wtedy można uzyskać naprawdę niesamowite ujęcia. To, co źle wyjdzie jest poprawiane na komputerze przez osoby z bardzo dużym doświadczeniem.

Grzybeczek

Posty: 4

 
Mnie się marzy sesja ciążowa w Szczecinie, bowiem dalej nie chce mi się jechać. Na razie tylko przeglądam różne oferty. Kosztowne to nie jest, dlatego może się zdecyduje? Poczekam jeszcze troszkę aż będzie jeszcze lepiej widoczny brzuch. Uważam, iż takie zdjęcia są po prostu super.

Klarka23

Posty: 8

 
Mnie mąż zakupić sesje kobiecą w Szczecinie i jestem zadowolona. Pojechałam na miejsce i w studio mam wykonane bardzo zmysłowe fotografie. Mogłam sięgnąć z sukienek, które fotograf przygotowała. Mogłam także liczyć na fachowy makijaż. Zdjęcia są dla mnie czymś bardzo wyjątkowym, zatem polecam wszystkim taką sesję dla siebie.

Lalka

Posty: 9

 
Nie robiła nigdy takich zdjęć, ale widziałam je u znajomej. Trzeba przyznać, że wykonane są naprawdę profesjonalnie. My mamy zdjęć dużo, ale nie takich. Na razie nie mogę sobie na takie zdjęcia pozwolić, ale jeśli tylko znajdę trochę wolnej gotówki to zabiorę całą naszą rodzinę na super sesje, a będziemy mieć pamiątkę dla lata.

Marti

Posty: 6

 
Ostatnio spełniłam swoje marzenie i byłam na sesji noworodkowej w Szczecinie. Jestem zachwycona podejściem pani fotograf, która się na tym bardzo dobrze zna.

tomeix

Posty: 5