picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

ochrona życia i zdrowia rodziny, polecicie ?

ochrona życia i zdrowia rodziny, polecicie ?

Kto oferuje oferty z ubezpieczeniami szkolnymi dla dzieci? Interesuje mnie dobra propozycja, bowiem może cała klasa by była ubezpieczona w jednym towarzystwie?

serum45

Posty: 3

 
Z tego, co się orientuje to ubezpieczania szkolne dla dzieci załatwia szkoła czy tam przedszkole? Tak kiedyś było. Niewątpliwie rodzice nie muszą się na to godzić, dlatego trzeba będzie sprawdzać warunki zawartej umowy.

QQrydza

Posty: 19

 
Niektóre osoby oszczędzają i wybierają ochronę życia rodziny nie tak jak trzeba. Jeśli mamy mieć ubezpieczenie na życie to ma być dopasowane do naszych potrzeb. Ma gwarantować nawet milionowe wypłaty, jeśli nam się coś stanie. Tylko w ten sposób nasza rodzina będzie niesłychanie dobrze zabezpieczona. Dbajmy o ich przyszłość.

Riko64

Posty: 2

 
Więcej na temat ubezpieczeń oszczędnościowych dla rodzin znajdziecie na https://dlamojejrodziny.pl/ubezpieczenia-oszczednosciowe-rodzina.html. Trzeba tam wejść i sobie sprawdzić.

aśkaoop

Posty: 6

 
Jeżeli ktoś chce mieć ubezpieczenie na dom czy samochód to bez problemów można będzie je odszukać. Ofert jest niezmiernie wiele, dlatego pozostaje nam tylko ich szukać.

mniszek_01

Posty: 10

 
U mnie bezpieczeństwo samochodu rodziny to priorytety. Może nie w tej kolejności, czyli najpierw rodzina, a później samochód. Mam zawsze najlepsze ubezpieczenia. To dla mnie gwarancja, że jeśli coś się stanie to moja rodzina może liczyć na odszkodowanie. Warto zadbać o przyszłość swojej rodziny wybierając ubezpieczenia.

alus

Posty: 14