picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

ubezpieczenie zagraniczne, gdzie ?

ubezpieczenie zagraniczne, gdzie ?

Potrzebuje tanie ubezpieczenie na wyjazd, ale nie wiem, co wybrać? Chodzi o to żeby umowa była korzystna dla mnie. Im więcej pieniędzy będzie na leczenie tym bardziej będę się komfortowy czuł. Kogo polecacie?

FFelxus

Posty: 2

 
O osobach, które nie mają ubezpieczenia na wyjazd później się słyszy w telewizji. Płaczą, że nie ma teraz stu tysięcy złotych na sprowadzenie chorego albo zmarłego.

luke130

Posty: 6

 
U mnie w firmie szef zawsze wybiera najlepsze ubezpieczenie podróży służbowej. Nigdy z niego nie korzystałem, ale zawsze jestem przygotowany. Nie wiem nawet ile takie ubezpieczenie moją firmę może kosztować?

Eksperttt45

Posty: 13

 
My zawsze poszukujemy najlepszego ubezpieczenia turystycznego online tutaj http://ubezpieczeniaturystyczne.online/. Maja tutaj precyzyjne opisy i najlepsze oferty.

mniszek56

Posty: 5

 
Jeśli jedziemy gdzieś blisko jak Niemcy czy Czechy to raczej ubezpieczenia się nie bierze, natomiast jeśli lecimy do Grecji czy jeszcze dalej to zawsze je wykupujmy.

Wielkii3

Posty: 21

 
Wybór ubezpieczeń jest niezwykle duży. Im droższe tym więcej oferuje, wobec tego trzeba to dokładnie sprawdzać. Wówczas na spokojnie dopasujemy warunki umowy do własnych wymagań. Im dają nam więcej pieniędzy na leczenie tym niezwyklej jesteśmy pewni, że można jechać zagranicę.

labuh

Posty: 4

 
Według mnie brak ubezpieczenia turystycznego na czas wyjazdy to szaleństwo. Kosztuje to grosze, a mamy sto procent pewność, że jeśli coś się stanie to nie sięgną do naszej kieszeni. Dobre ubezpieczenie to najlepsze zabezpieczenie.

Joe

Posty: 12

 
My nigdy się nie ubezpieczamy i jest dobrze. Zawsze troszkę kasy zostanie i jesteśmy zadowoleni. Według mnie to tylko wyciąganie pieniędzy poprzez firmy ubezpieczeniowe.

michał

Posty: 7

 
Mnie zawsze dziwi, że ludzie mają na wakacje kilka tysięcy na osobę, ale już na ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny nie. Można ryzykować, ale to ryzyko jest bardzo kosztowne. Jedna wizyta w szpitalu i tysiąc euro poszło i to w optymistycznym wariancie.

labuh

Posty: 4

 
Z ubezpieczeniami truistycznymi i ich wyborem nie ma żadnego problemu. Wszystkie firmy oferują jakieś tam warunki. Naszym zadaniem jest ich sprawdzenie. Tylko wtedy wybierzemy coś, co dla nas jest korzystne. Koszty leczenia, koszty pobytu w szpitalu to jest bardzo ważne.

DobreRADY

Posty: 5