picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

projektowanie logotypów, znacie ?

projektowanie logotypów, znacie ?

Potrzebuję kogoś od projektowania stron internetowych. Zależy mi na ciekawie wyglądającym serwisie, który będzie nie ulega wątpliwości również w pełni funkcjonalny. Jak znacie i polecacie konkretne usługi, czekam.

eloop

Posty: 7

 
Muszę powiedzieć, iż ja też jestem usatysfakcjonowany z projektowania logotypów. Dzięki pomocy fachowców wreszcie mam logo, które przykuwa uwagę i niezwykle dobrze integruje się z marką.

Dresik

Posty: 12

 
A jeszcze myślałem nad kalendarzami. Muszę powiedzieć, że takie z logo firmy naprawdę bardzo fajnie się prezentują. Chyba się zdecyduję na taki gadżet reklamowy. Pozdrawiam.

Lomartek67

Posty: 25

 
Polecam tego usługodawcę od tworzenia sklepów internetowych http://www.duonet.eu/pl/oferta/web/44-sklepy-internetowe. Działa kompleksowo, zatem można tu sięgnąć również z usług sesji zdjęciowych do sklepu. Wyśmienici fachowcy w wielu obecnie koniecznych dziedzinach. Faktycznie super profesjonaliści.

Marioleczka

Posty: 11

 
Jeżeli chodzi o naming, to naprawdę dużo firm ma bogate doświadczenie. Mnóstwo pytają po to, aby efekt końcowy był naprawdę profesjonalny. Z wybranych usług jestem niesłychanie zadowolony.

Marti

Posty: 15

 
Z tego co widzę, to potworzyło się obecnie mnóstwo tego rodzaju agencji. Nie wiadomo którą wybrać. Jak coś, to piszcie. Może ktoś korzystał już z jakiejś sprawdzonej oferty i może polecić. Nie ma to jak z polecenia. Najpierw wymagają usługi projektowania logotypów.

dominikaa

Posty: 9

 
Jeśli chcesz skorzystać z usług brandingu, to pamiętaj, żeby zdecydować się wyłącznie na to, co jest ci w danej chwili bardzo potrzebne. Dobry pomysł na promocję firmy to gwarancja sukcesu :)

Marko

Posty: 6

 
Uważam, że branding to świetna dziedzina. To usługi, dzięki jakim udało mi się niezwykle szybko wypromować firmę i mam już pierwsze koty za płoty. Póki co działam już sam, ale wiem, co robić. Nie mogę narzekać. Trafiłem na znakomitą firmę, jaka zajęła się promocją mojej marki. Polecam każdemu skorzystać z takich usług.

mnichh-1

Posty: 9

 
Podobnie sprawa wygląda ze sklepami internetowymi. Tu również trzeba pamiętać o wyborze kogoś profesjonalnie działającego w tej dziedzinie. Ja również szukam, ale chcę poświęcić trochę czasu, żeby zapoznać się z opiniami itd. Nie chcę zdecydować się na pierwsze z brzegu usługi.

wiesław11

Posty: 4

 
Tworzenie stron internetowych to dzisiaj bardzo sławne zajęcie :) Poważnie też muszę odszukać jakiegoś fachowca. Mam nadzieję, że tu kogoś polecicie. Czekam i pozdrawiam.

Lamey

Posty: 11