picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Biuro tłumaczeń, gdzie się udać?

Biuro tłumaczeń, gdzie się udać?

Cześć.
Przedmiotem mojego zainteresowania pozostaje agencja tłumaczeń, której będę mógł zlecić dość szeroki zakres prac. Mogę dopłacić za krótszy czas realizacji usługi.

Polecicie kogoś z tej branży?

jurtus

Posty: 12

 
Szczerze mogę Wam podziękować za rady, ponieważ dzięki nim znalazłem firmę, która zaoferowała mi ekspresowe tłumaczenia.

Przyznam, że Wasze wypowiedzi są w stanie naprawdę pomóc każdemu, kto poszukuje sprawdzonego biura tłumaczeń.

Didolek

Posty: 24

 
Interesowała mnie niedawno agencja tłumaczeń w Warszawie. Zależało mi na usługach profesjonalistów, którzy bez problemu przetłumaczyli by specjalistyczne dokumenty. Chodziło o dokumentację techniczną.

Na szczęście udało mi się to zrobić w Warszawie w rozsądnej cenie.

DevilScream

Posty: 15

 
Trafiałem już na niezwykle różne agencje tłumaczeń w Warszawie. Niektóre potrafią w bardziej indywidualny sposób podejść do klienta, lecz różne nie są w stanie nawet zagwarantować tego, na kiedy zostanie zrealizowane tłumaczenie. Polecam wybierać sprawdzone firmy, gdy zależy Wam na okresie i jakości tłumaczenia.

Orolniki

Posty: 23

 
Polecę Wam jedno biuro tłumaczeń, z którego usług przyszło mi korzystać. Chodzi mianowicie o firmę http://tlumaczeniaekspresowe.pl, która spełniła wszystkie moje oczekiwania. Cenię ich za rozsądne terminy wykonania tłumaczeń, których po prostu dotrzymują. Wcześniej wiele firm nie było w stanie dotrzymać terminu. Polecam serdecznie! :)

Strzała

Posty: 20

 
Kilka dni temu niezbędne wręcz dla mnie było tłumaczenie ekspresowe, lecz nie rozczarowałem się, jeśli chodzi o ofertę biur tłumaczeń w moim mieście. Jedno z nich zaproponowało mi nawet, że kilkanaście stron przetłumaczonego dokumentu będzie gotowe następnego dnia.

stopiw7

Posty: 22

 
Z mojej perspektywy kontakt z biurem tłumaczeń powinien być bardzo dobry. Chodzi o to, aby odpowiadali oni na bieżąco na nasze maile, a także odbierali telefony. Klient może dzięki temu zyskać pewność, iż ktoś troszczy się o to, aby terminy zostały dotrzymane i chce udzielić klientom odpowiedzi w tym temacie :)

Babeczka

Posty: 31