picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Jak to jest z ERP

Jak to jest z ERP

Myślicie, że dobrym rozwiązaniem w branży finansowej jest mieć swój własny (autorski) system erp? Jeśli tak, to jesteście w stanie powiedzieć jakie są widełki cenowe za napisanie takiego programu?

Zlomex

Posty: 14

 
Spróbuj wpisać w Google, to co Cię interesuje. On jest zawsze skarbnicą wiedzy :-)

Worms

Posty: 23

 
Większość firm zatrudniających od stu pracowników zatrudnia grupę programistów a oni piszą CRM pod Ciebie. Większość firm poniżej 100 pracowników radzi sobie z systemami dla mas. Tak wygląda statystyka w branży.

Kruk

Posty: 21

 
Każdy system ma swojego zwolennika, a Ty podałeś za mało wytycznych, aby na ich podstawie wysnuć jakieś wnioski.

chanok

Posty: 18

 
Planowanie zasobów przedsiębiorstwa to obecnie bardzo popularny temat. Coraz większa ilość systemów ERP ma moduł przygotowany na każdy etap procesu zakupowego, także z pewnością znajdziesz odpowiedni system do Twoich potrzeb.

Admin

Posty: 19

 
Przy allegro zawsze można korzystać z menegera, który jest do wykupienia, jednakże jaki program obsługuje sklep internetowy?

Niestety nie wiem.

Grażyneczk223

Posty: 25

 
Nie wiem z jakiego systemu Ty korzystasz, że jest niestabilny. Niestabilność może wynikać jedynie z połączenia z serwerem. W przypadku dużej bazy danych, która jest często uaktualniania faktycznie może się tak zdarzać, jednak to już nie wina systemu samego w sobie.

Penio

Posty: 21

 
Dzień dobry.

Do rozwiązań sklepów internetowych głównie używany jest Subiekt, jednakże gdy masz bardziej rozwinięty sklep łącznie z obsługą po-sprzedażową to może nie wystarczyć.

Zbyszek

Posty: 21

 
Cieszy mnie, że ludzie jeszcze myślą o rozwiązaniach autorskich. Ja właśnie zajmuje się pisaniem CRM dla przedsiębiorstw. Jeśli jeszcze jesteś zainteresowany to napisz PW.

Dziadek

Posty: 20