picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Idealne miejsce na zabawę

Idealne miejsce na zabawę

Dzień dobry, organizuje z grupką moich przyjaciół sylwestra, zapowiada się mega impreza. Mnóstwo osób chce być na niej. Mamy problem ze odszukaniem odpowiedniego lokalu. Poszukujemy średniej wielkości Sali, wynajmiemy ją za małe pieniądze. Nie musi ona zachwycać swoim wyglądem natomiast tez niech nie odstrasza. Jeżeli znacie takie miejsce to się nim z nami podzielcie, będzie nam niezwykle miło.

Czekam i pozdrawiam.

Jarko445

Posty: 17

 
Witam wszystkich niezwykle serdecznie, posiadam podobny kłopot ze znalezieniem Sali. Organizuje moją czterdziestkę, zapraszam całą rodzinę i znajomych. Jeśli możecie polecić mi salę w przystępnych pieniądzach to będę gigantycznie wdzięczna. Czekam z niecierpliwością albowiem moje urodziny zbliżają się wielkimi krokami.
Dziękuję wszystkim, którzy zechcą mi pomóc.

Lack

Posty: 17

 
Witam wszystkich, moja siostra planuje ślub i skorzystała z usług http://www.akacjowydwór.pl, nie wiemy jak będzie spisywała się sala. Widziałyśmy ją i jest przepiękna, pomieści niezwykle dużo osób. Jej wygląd wprowadza w zachwyt. Mam nadzieję, że naszym gościom się spodoba. Załatwienie formalności przebiegło niezwykle prędko i bez zbędnych komplikacji. Właściciele przemili.

Pozdrawiam.

shelby

Posty: 30

 
Dzień dobry wszystkim, niezmiernie proszę o radę odnośnie miejsca, w jakim będę mógł zorganizować mój wesele. Jeżeli posiadacie namiary na jakąś niezmiernie dobrą sale, która będzie znaczna i piękna to dajcie znać, podajcie w komentarzach dane kontaktowe. Cena dla mnie nie gra roli, znaczące aby było pięknie i zachwycająco. Czekam z niecierpliwością!

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Jasio

Posty: 18

 
Dzień dobry, moja córka będzie chrzciła własne maleńkie dzieciatko. Niesłychanie chciałabym aby mój wnuczek miał najpiękniejsze chrzciny na świecie. Jeśli znacie taką salę, na jakiej można takie przyjęcie zorganizować to bardzo proszę abyście się tym ze mną podzielili. Polećcie mi właściwe miejsce. Będę bardzo wdzięczna za wszystkie wypowiedzi, jakie można umieszczać w komentarzach poniżej.

Didolek

Posty: 24

 
Dzień dobry, poszukuje niezmiernie pilnie Sali, ponieważ mam zamiar zorganizować sylwestra dla mojej rodziny. Jeśli posiadacie namiary na jakąś skromna natomiast zarówno i zadbaną salę to niezmiernie p[roszę o namiary. Interesuje mnie sala z pomieszczeniem kuchennym ponieważ mam zamiar sama przyrządzić jedzenie. Czekam na odpowiedzi, sylwester niebawem więc pomóżcie. Dajcie szybko znać.

mariuseus

Posty: 16

 
Cześć, słyszałam, iż bardzo dobrą salę można wynająć w www.akacjowydwór.pl. Nie byłam tam nigdy jedynie moi znajomi bardzo ją polecają, więc może jest warta zainteresowania. Zobaczcie może akurat wam się spodoba. Liczę, iż pomogłam.

Pozdrawiam, przypadkowo odszukałam wasze forum ;)

Klarka23

Posty: 25