picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Gdzie się zatrzymać w Poznaniu

Gdzie się zatrzymać w Poznaniu

Hej, szukam fajnego hotelu, który nie jest drogi – tak góra 200pln za pokój dla dwóch osob. Jadę z mamą wobec tego nie chcę, aby to był jakiś hotel supernowoczesny, bo mama jest starej daty.

zakk87

Posty: 17

 
Ja tylko raz byłam w poznaniu w hotelu z narzeczoną, lecz to był hotel za 300zł za pokój więc inny niż ty oczekujesz. Jak chcesz taniej to nie szukaj w centrum, bowiem chyba im niezwyklej w stronę śródmieścia tym wychodzi drożej i niezwyklej nowocześnie, więc nie wiem jak tam chcesz... lecz lepiej szukaj czegoś na obrzeżach miasta.

Xaxaos,

Posty: 16

 
Poznań jest niezwykle ładny i nowoczesny natomiast pewno hotel w typowym polskim klimacie też odnajdziesz. Ja ogólnie raduję się, iż tu mieszkam, bo można odnaleźć wszystko jak w warszawie, natomiast my mamy lepszych ludzi nie gonimy tak za pieniądzem jak warszawiacy :P Jakbyś nie odnalazł tego czego szukasz to na prawdę bylabym niezwykle zdziwiona.

zwc18

Posty: 21

 
Ja polecam pensjonat PodBrzozami, bowiem to rzeczywiście klimatyczne miejsce gdzie można sobie posiedzieć na zewnątrz, nie wiem jak w zimie, niemniej jednak latem było bardzo fajnie i tak klimatycznie, ogólnie ja uwielbiam takie niewysokie budynki, gdzie masz klimat taki jakby się było w domu. Sama mieszkam w bloku i uwielbiam miejsca gdzie mogę wyjść do ogródka czy na ganek i sobie po prostu wypić zimnego drinka z mężczyzną i pogawędzić na świeżym powietrzu, natomiast tam właśnie się się tak da, więc mam bardzo miłe wspomnienia z tym miejscem.

tomeix

Posty: 26

 
Nie wiem jak ci pomóc, albowiem ja akurat szukałem hotelu z basenem, albowiem się przygotowywałem na zawody, natomiast na ogół jedynie gigantyczne hotele natomiast nie pensjonaty mają takie warunki. Polecam ci poszukać za miastem, wtedy jest na ogół taniej i jest ciekawsze okolica, taka niezwyklej zalesiona niż obwarowana drogami szybkiego ruchu z każdej strony. Ceny też są wtedy niższe i przystępniejsze dla zwykłego człowieka.

Joe

Posty: 21

 
Ja z dzieciakami byłam kiedyś na obrzeżach Poznania i tam było naprawdę fajnie, tylko iż ja nie pamiętam nazwy. To był taki mały hotelik natomiast raczej pensjonat, ten pensjonat miał taki szary dach i można było sobie wziąć pokój na poddaszu. Ja w ogóle lubie takie pokoiki na poddaszu, bowiem mają swoją duszę i właśnie ten też taki był, niezwykle fajne mebelki w starszym stylu, natomiast takie zadbane i wspaniałe więc naprawdę polecam. Poszukaj w Google może będą jakieś zdjęcia to odnajdziesz to o czym mówię.

iwanowskis

Posty: 18

 
Ja bardzo lubię podróżowanie i w Poznaniu też byłam, ale nie pamiętam w jakim hotelu, to było coś w centrum raczej więc nie to czego szukasz. Jak przejeżdżaliśmy to widzieliśmy dużo hoteli więc na pewno coś odnajdziesz co odpowiada twoim oczekiwaniom, tylko musisz poszukać. Ceny nie kojarze, tym bardziej iż wtedy nie ja płaciłam tylko mój chłopak, więc tutaj też nie pomogę, mogę tylko trzymać kciuki ;-)

snake7

Posty: 27