picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Czy ktoś z Was był nad morzem w ośrodku ?

Czy ktoś z Was był nad morzem w ośrodku ?

Poszukuję inspiracji na urlop.

Myślałam o naszym Bałtyku, np. jakiś ośrodek wczasowy w lesie. Jak byliście gdzieś i możecie polecić miejsce, z góry dziękuję za propozycje.

cecylia

Posty: 10

 
Kilka razy byłyśmy na polu namiotowym nad morzem. Zawsze było ok. W takich ośrodkach dbają o komfort, łazienki itp. rzeczy. Moja mama nigdy nie jeździła z nami jak byłyśmy z siostrą młodsze, dlatego teraz nadrabiamy zaległości ze znajomymi. Takie wakacje to są wakacje. Polecamy wszystkim nocleg pod chmurką.

magic17

Posty: 21

 
Jeśli chodzi o ten wczasowy ośrodek spa nad morzem to wiem, że znajomi tam byli bawili się świetnie. Stołowali się w barze, podobno bardzo dobre jedzonko. Byli z dzieciakami, korzystali ze stadniny koni, gokartów, nie nudzili się, choć pogodę mieli w kratkę.

MałeM34

Posty: 15

 
Już nie możemy doczekać się wyjazdu. W tym roku decyzja padła na wczasowy ośrodek spa nad morzem, będzie rewelacyjnie!!!!! Pogoda ma dopisywać, jak mówią w prognozach, domek czeka, konie, plaża i kochane morze.

migot

Posty: 18

 
Fajnie, iż i dla dzieci spa nad morzem przygotowało stadninę koni. W przeciwnym razie trudno by było mówić w ogóle o odpoczynku. Place zabaw, boiska do gry w koszykówkę i siatkówkę, to wszystko niezmiernie mi się podoba. Będę mogła w końcu odetchnąć.

brygida

Posty: 11

 
Nie mogę się już doczekać, albowiem właśnie za tydzień wyjeżdżamy na urlop. Wybraliśmy ośrodek w lesie nad morzem, albowiem tylko w takim miejscu można prawdziwie odpocząć. Nie wyobrażam sobie lata, żeby nie zobaczyć naszego polskiego morza.

shymzzz

Posty: 16

 
Jak pobyt nad morzem to tylko w letniskowych domkach nad morzem. Nie mogłabym wybrać namiotów czy nawet pokoi, bo tylko w swoim domku można tak naprawdę odpocząć i czuć się niezależnym.

Ptaszyna

Posty: 20

 
Taki ośrodek w lesie spa to świetna sprawa. Właściwie wszystko masz pod ręką i tylko się relaksujesz. Cenowo w sezonie to z reguły tanio nie jest, ale można szukać nowych ośrodków, które mają jakieś promocje.

Moderator

Posty: 12

 
Jak szukasz ośrodka wczasowego spa nad morzem to ten w Chłapowie jest godny uwagi http://oland.com.pl. Dwa lata temu spędzaliśmy tam urlop i wyjechaliśmy usatysfakcjonowani. Dzieciaki miały dobrą rozrywkę, bowiem mają dobrze wyposażone place zabaw, stadninę koni, gokarty. Sporo tego jest. Można wynająć domek letniskowy lub pokój w ośrodku.

Kwatuszek

Posty: 20

 
Osobiście z doświadczenia polecam to pole namiotowe nad morzem w Chłapowie. Z powodzeniem można jechać tam z dzieciakami, albowiem warunki mają niesłychanie dobre. Wiele rozrywki, nawet dla takich maluchów po 3 latka, albowiem są tam place zabaw. Gorąco polecam to miejsce.

Cybooor

Posty: 15