picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Stadnina koni władysławowo, polecicie coś?

Stadnina koni władysławowo, polecicie coś?

Hej, znacie jakieś fajne nadmorskie ośrodki. Szukam pokoi gościnnych nad morzem. Dobrze byłoby, żeby ośrodek był niedaleko plaży.

Jadę z dzieciakami, więc tak będzie nam prościej.

pawel-2910

Posty: 12

 
Myślę, że największą atrakcją dla dzieci będzie stadnina koni we władysławowie. Mieści się na terenie ośrodka, więc nie trzeba nigdzie jeździć. Moje dzieci w tamtym roku były zachwycone przejażdżkami na kucykach. Także polecam wszystkim gorąco.

omen100

Posty: 21

 
Myślę, iż największą atrakcją dla dzieci będzie stadnina koni we władysławowie. Mieści się na terenie ośrodka, więc nie trzeba nigdzie jeździć. Moje dzieci w tamtym roku były zachwycone przejażdżkami na kucykach. Także polecam wszystkim gorąco.

Sarenka

Posty: 16

 
Ja też szukam stadniny koni nad morzem, nie znam żadnego ośrodka, który miałby na swoim terenie stadninę, a to niesłychanie ekstra atrakcja. Zerknę na wasze propozycje.

Zbyszek

Posty: 21

 
Wynajmowaliśmy pokoje gościnne we władysławowie i mamy niezwykle dobre zdanie o ośrodkach wczasowych w tym mieście. Te proponowane na forum też są ok. Dla mnie generalnie Władysławowo jest miastem, jakie od dziecka jeszcze z rodzicami częstokroć odwiedzaliśmy podczas wakacji.

labuh

Posty: 21

 
Wynajmowaliśmy pokoje gościnne we władysławowie i mamy bardzo dobre zdanie o ośrodkach wczasowych w tym mieście. Te proponowane na forum też są ok. Dla mnie ogólnie Władysławowo jest miastem, które od dziecka jeszcze z rodzicami często odwiedzaliśmy podczas wakacji.

HiT92

Posty: 13

 
Polecam władysławowo i spa w ośrodku wczasowym. Taka forma relaksu i wypoczynku jest niezastąpiona. Jak ktoś tego spróbuje tak gwarantuję, że na kolejne wakacje pojedzie właśnie tam. Ja jeżdżę w to miejsce już kilka lat z rzędu i jestem zachwycona.

codePerformance

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o domki kempingowe we władysławowie to nie ma się co zastanawiać. Ten ośrodek jest najlepszy http://www.domki-kempingowe.com.pl. Gorąco i wakacyjnie polecam.

Liome5656

Posty: 9

 
Mnie udało się właśnie w tamtym roku wyjechać do władysławowa do spa. Niezapomniane przeżycia i niezapomniany pobyt. Wszystkim gorąco coś takiego polecam.

cezar

Posty: 20

 
Jedziemy z dziećmi do Władysławowa. Naszą letnią przygodę zaplanowaliśmy na polu namiotowym nad morzem. Mamy oczywiście trochę obaw, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Dzieci nie są maleńkie bo 11 i 12 lat więc same są bardzo podekscytowane takimi innymi wczasami. Mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze a wakacje będą udane.

krak

Posty: 22