picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Szukam starej lamy, gdzie ją kupie?

Szukam starej lamy, gdzie ją kupie?

Witam wszystkich, mam pytanie a mianowicie, znacie jakiś sklep w którym można kupić stare lamy?

To znaczy stare natomiast odnowione takie, które nadają się do użytku. Mam dom zrobiony w starym stylu dlatego zależy mi na kupnie takiej lamy. Będę wdzięczna za informacje.

Dziękuje z góry wszystkim za fatygę.

@_24lampy

Posty: 13

 
Cześć, słyszałem, iż najlepszy sklep ze starociami to archiwum, ale nie mam pewności albowiem nigdy z niego nie korzystałem bo nie przepadam za takimi rzeczami. Moja babcia je uwielbia i zawsze powtarza o tym sklepie, więc sprawdźcie i oceńcie, może akurat wam przypadnie do gustu.

Vickson

Posty: 19

 
Dzień dobry, bardzo lubuje się w starociach i robię sobie raz na jakiś czas prezent w postaci lampy bądź żyrandola. Więc mogę wam zapewnić, iż najlepszy sklep to „archiwum” w nim znajdziecie wszystko o czym tylko sobie zamarzycie. Polecam go bardzo.

Posiada on swoją stronę www.archiwumlamp.pl na niej znajdziecie wszystkie niezbędne wam informacje.

labuh

Posty: 16

 
Cześć, niesłychanie zależy mi na kupnie starej lamy, lecz nie mam pojęcia gdzie ją mogę nabyć i w jakich cenach stoją takie lampy. może mi doradzicie gdzie i za ile? Będę niesłychanie wdzięczny wam za te informacje, albowiem ma być to prezent na urodziny. Jestem w ogromnej potrzebie.

zwc18

Posty: 21

 
Cześć, niesłychanie zależy mi na zrobieniu pięknej lampy, to oznacza na odnowieniu jej albowiem jest już stara i źle się prezentuje. Szkoda mi ją jest wywalić albowiem to pamiątka po prababci. Może znacie jakiś porządny sklep, który oferuje takie usługi? Czekam z niecierpliwością na wsze informacje.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Mamusek3

Posty: 18

 
Dzień dobry, jeżeli chcecie oddać żyrandol do odnowy to bardzo dobrym rozwiązaniem jest „archiwum” tam najlepiej zajmom się waszym żyrandolem. Pracują tam bardzo fachowe osoby, które znają się na rzeczy i bardzo staraninie wykonują swoja pracę.

Będziecie zadowoleni z usług które oni tam zapewniają oraz z bardzo atrakcyjnych cen.

Kalleycle

Posty: 22

 
Cześć, jestem miłośniczką starości i niezwykle zależy mi na kupnie czegoś niezwykle starego natomiast zarazem ładnego i kosztownego. Bardzo zależy mi na tym aby sklep w, którym kupie dana rzecz będzie profesjonalny, oraz abym miała w czym wybierać. Bardzo proszę o podanie mi nazwy takiego sklepu, jeśli go znacie.

Dziękuje serdecznie.

eloop

Posty: 22

 
Hejka, bardzo interesuje się starociami i zbieram je i kolekcjonuje, zamierzam nabyć sobie lampę i chciałabym ją nabyć z fachowego sklepu, w którym będę miała z czego wybierać, wiecie gdzie się taki odnajduje?

Również czekam z niecierpliwością i pozdrawiam.

Misio

Posty: 24

 
Dzień dobry, bardzo zależy mi na kupnie starego żyrandola do głównego pokoju w moim domu, ma on być bardzo efektowny. Słyszałem, że takie rzeczy można odnaleźć w sklepie archiwum, ale nie wiem czy warto tam jechać, co wy o tym siądziecie?

Możecie mi coś doradzić na ten temat?

Orolniki

Posty: 23