picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Hurtownia karniszy, gdzie szukać ?

Hurtownia karniszy, gdzie szukać ?

Cześć. Mam mało miejsca pomiędzy oknem a sufitem. Czy sprawdzą się w takich okolicznościach szyny sufitowe? Co brać pod spostrzeżenie, gdy będę je wybierał w sklepie?

Będę wdzięczny za każdą poradę!

kluberst

Posty: 12

 
Hej. W sumie nie wyobrażam sobie, aby w domu nie zastosować karniszy, więc i Ty powinieneś pomyśleć o takim rozwiązaniu. Możesz powiesić na nich zarówno firanki, jak i zasłony. Na pewno sam bym nie zrezygnował z karniszy, niemniej jednak to Twoja indywidualna decyzja :)

reddy

Posty: 26

 
Witam. Długo trwały moje poszukiwania dobrego sklepu, który oferowałby nowoczesne karnisze.

Na szczęście po kilku dniach trafiłem na ofertę http://www.studio-dekor.pl, która w pełni odpowiadała moim potrzebom. Mogłem kupić tam karnisz, który miał pożądaną przeze mnie długość, więc nie wahałem się zbyt długo przed zakupem.

latynos44

Posty: 24

 
Cześć. Chcąc uniknąć stosowania karnisza pożądane byłoby pomyśleć czy w naszym przypadku sprawdzą się szyny sufitowe. Tak było w moim mieszkaniu, gdzie odległość okna od sufitu była niesłychanie mała. Początkowo martwiłem się, jakie rozwiązanie będzie najlepsze, niemniej jednak szybko udało mi się odszukać rozwiązanie.

alklu7

Posty: 18

 
Cześć. W sumie długo nie potrwał w moim przypadku wybór poprawnego producenta karniszy. Powiem szczerze, że kierowałem się przede wszystkim opiniami innych użytkowników na temat produktów konkretnych firm. Prędko rozwiałem wątpliwości i dokonałem wyboru.

Zombisztajn

Posty: 18

 
Witam.

Nie wydawało mi się, że jakakolwiek hurtownia karniszy będzie skłonna indywidualnie podejść nawet do małego zamówienia na kilkaset złotych, ale miło się zaskoczyłem. W sumie udało mi się tam trafić na znajomego, bo w przeciwnym wypadku nie wiem, ile kosztowałoby moje zamówienie. Tymczasem sporo zaoszczędziłem.

DaNceR

Posty: 16

 
Cześć.

Długo wahałem się czy szyna sufitowa będzie stosownym rozwiązaniem, aby powiesić na niej firankę. Kolega podsunął mi pomysł, aby wziąć szynę sufitową dwutorową, ponieważ z jej wykorzystaniem mógłbym zastosować także firankę, jak i zasłonę.

Poszedłem tym tropem i w rezultacie udało mi się zakupić fajny produkt w niesłychanie atrakcyjnej cenie :)

ooops65

Posty: 14