picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Ramiączka do biustonosza, jaki sklep ?

Ramiączka do biustonosza, jaki sklep ?

Ostatnio niezwykle spodobały mi się pewne ozdobne ramiączka do biustonosza. Czy waszym zadaniem ich noszenie ma sens i naprawdę wyglądają one ładnie?

Anno Domini

Posty: 15

 
W mojej opinii biustonosze z ozdobnymi ramiączkami pasują nie na każdą kobietę. Na poniektórych wyglądają one po prostu dziwnie i kompletnie nie komponują się z sukienką. Dlatego też powinnaś się zastanowić czy należałoby.

Miki

Posty: 13

 
Osobiście zdecydowanie odradzam Ci nabycie ozdobnych ramiączek do biustonoszy po niesamowicie niskich cenach albowiem ich jakość może pozostawiać dużo do życzenia.

Mniszek

Posty: 18

 
Moim zdaniem jak najbardziej możliwe jest kupienie tanich ramiączek do biustonosza a przy tym dobrej jakości, wystarczy jedynie znaleźć odpowiedni sklep.

miszekkk5

Posty: 15

 
Ja na Twoim miejscu nie zastanawiałabym się ani chwili dłużej i już teraz szła do sklepu zakupić właśnie te ramiączka do biustonosza. Moim zdaniem do póki ich nie kupisz to nie dowiesz się jak na Tobie leżą.

beata77

Posty: 11

 
Ze wszystkich sklepów z ozdobnymi ramiączkami do biustonoszy najbardziej przypadł mi do gustu ten: http://www.promees.pl. Moim zdaniem jako jeden z nielicznych sklepów tego typu posiada on naprawdę dobrej jakości asortyment w naprawdę przystępnych cenach.

jurtus

Posty: 13

 
Osobiście również nie mam bardzo obfitego biustu ale ozdobne ramiączka do biustonosza prezentują się na mnie naprawdę dobrze. Dodatkowo wbrew temu co piszesz nie "wiszą" one mnie a jedynie podkreślają mój dekolt i zwracają na mnie dużo większą uwagę. Także zdecydowanie polecam je jeżeli zależy Ci na tym samym.

Motospec

Posty: 21

 
Moja znajoma nosi biustonosze z ozdobnymi ramiączkami rzeczywiście często i jest z nich rzeczywiście niezmiernie zadowolona. Myślę więc, że jest to rzeczywiście dobry wybór jeżeli ktoś nosi sukienki z dekoltami i lubi przykuwać do siebie spostrzeżenie. Dodatkowo dziś nie są one niesamowicie kosztowne poprzez co moim zdaniem warto je nabyć.

Miki

Posty: 14

 
Osobiście noszę ozdobne ramiączka do biustonosza i w żaden sposób nie powodują one jakiegokolwiek dyskomfortu.

Skrzypekq4

Posty: 18

 
Moim zdaniem nie masz się o co martwić i najprościej będzie jeżeli po prostu sama sprawdzisz czy tego typu ramiączka pasują Ci i dobrze na Tobie leżą.

Mamusek3

Posty: 19