picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Projektowanie odzieży active, gdzie ??

Projektowanie odzieży active, gdzie ??

Jeżeli znacie kogoś lub sami trudnicie się projektowaniem odzieży active, piszcie. Chodzi mi o konkretne propozycje, trendy na sezon wiosna – lato. Zależy mi na długofalowej współpracy. Z góry dziękuję.

alliknet5

Posty: 12

 
Miałam chęć wdrożyć odzież sportową. Lecz zabrakło mi pomysłu, tu jednak troszkę trzeba wiedzieć na temat. Skorzystałam z usług pani Joanny, zajęła się dla mnie projektowaniem odzieży active i finalnie wyszło bardzo ok. Polecam jej usługi, to naprawdę bardzo konkretna i znająca się na rzeczy osoba.

DJboutit2

Posty: 15

 
Na początek były mniejsze wagi produkty, ale w końcu zdecydowaliśmy się na coś większego. Bez pomocy specjalisty przy projektowaniu kolekcji ubiorów nie dalibyśmy sobie rady. Do tego konieczna jest już konkretna wiedza. Woleliśmy udać się do fachowca, niż kombinować samemu.

Oct714

Posty: 16

 
Przygotowanie kolekcji nie jest prostą sprawą. Tu potrzebni są fachowcy :) Nam zależało na projektowaniu odzieży denim, taką mamy branżę, z tego słyniemy, a sposoby po prostu nam się skończyły :) Szukaliśmy ofert projektantów, trafiliśmy również na panią Joannę i udało się tak, jak chcieliśmy.

Alimner56

Posty: 18

 
Do takiego zawodu trzeba mieć talent. Takich rzeczy nie da się tylko wyuczyć. Sama chciałam kiedyś zajmować się czymś takim jak projektowaniem kolekcji ubiorów. Nawet książki zakupiłam :) lecz jednakże okazało się, iż to był tylko słomiany zapał, albo raczej mi nie wychodziło jakbym chciała. Zatem porządnych projektantów traktuję z olbrzymim szacunkiem.

345_14

Posty: 17

 
Proszę ile można zdziałać, jak ma się specjalistyczne wsparcie. Mnie też chyba taka usługa jak projektowanie odzieży casual by się przydała. Nie do końca wszystko potrafię :)

emkaer

Posty: 19

 
To kobieta, której bez problemu można zawierzyć swoje biznesowe plany odnośnie produkcji odzieży. Jest specjalistką od projektowania kolekcji ubiorów. To dzięki niej dziś mogę powiedzieć, że jestem zadowolona ze swojej własnej działalności. Takie wsparcie również odnośnie analizy rynku, jakie zrobiła dla mnie jest bardzo pomocne. Szczerze polecam http://www.projectfashionlab.pl.

Klarka45

Posty: 9

 
Jak widać nie da się samemu. Od kreacji marki trzeba mieć specjalistę. Teraz większa część osób, jakie zawodowo zajmują się projektowaniem kolekcji ubiorów, zajmują się też marketingiem.

Złoty

Posty: 19

 
Trzeba sobie postawić granice. Dopóki sam zajmowałem się projektami ciuchów nie było do końca tak dobrze. Też skorzystałem z profesjonalnej oferty opracowywania i analizy trendów w Łodzi, dopiero zaczęło się kręcić ok

Yuri20

Posty: 16