picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

super buty

super buty

Cześć. Gdzie kupujcie firmowe buty dla całej rodziny? Chodzi mi o coś dobrego, ale i stylowego, zgodnego z aktualnymi trendami. Polecicie jakiś sklep internetowy?

edward33

Posty: 14

 
Wiele też zależy od tego, jakich butów szukasz. Zależy Ci na bardzo wysokiej jakości, czy na fajnych butach w bardziej przystępnej cenie?

Sewerynus

Posty: 8

 
Ostatnio na jakiejś aukcji internetowej widziałam śliczne baleriny. Takie ciemne, klasyczne, ale z fajnymi ozdobami. Może właśnie na aukcjach poszukaj, bo zwykle jest taniej niż w sklepach, a może znaleźć też wiele butów markowych.

jonek91

Posty: 15

 
Duży wybór znajdziesz w sklepie www.sklep.apia.pl. Mają najwyższej jakości firmowe buty damskie, męskie i dziecięce. W ofercie są kolekcje APIA, Fabi, Hogl, Keen, Redwood, Lacoste, Guardiani i wielu innych renomowanych marek włoskich, hiszpańskich, portugalskich. Najwyższa jakość, więc na pewno się nie rozczarujesz wyborem.

BenK000

Posty: 19

 
Ostatnio widziałam naprawdę fajne, takie dziewczęce baleriny. Ale cena była naprawdę wysoka, więc niestety musiałam zrezygnować.

tefal100

Posty: 19

 
Zwykle przeglądam oferty różnych sklepów, raczej nie mam ulubionego, więc trudno mi polecić Ci coś konkretnego.

Yuri20

Posty: 16

 
Ja najczęściej mam wrażenie, że jak zaczyna być modny jakiś wzór, to w każdym sklepie tylko taki buty, naprawdę trudno trafić na coś oryginalnego.

Uroczy Boys

Posty: 21