picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Tanie filtry prywatyzujące

Tanie filtry prywatyzujące

Hej.

Moi znajomi ostatnio podjęli temat filtrów prywatyzujących 3M, które ich zdaniem są w stanie skutecznie zasłonić to, co robimy na komputerze.

To prawda?

jaserek5

Posty: 21

 
Hejka. Nigdy nie wyobrażałam sobie, że na komputer będę nakładać jakiś specjalny filtr, dzięki któremu kąty widzenia ekranu będą ograniczone. Obecnie uważam to za konieczność podczas podróży służbowej. Opracowuję ważne dokumenty, więc nikt nie ma prawa mi przeszkadzać i znać ich treści!

Pomaga mi w tym odpowiedni filtr prywatyzujący.

donbagino

Posty: 21

 
Dzień dobry.

Kradzież informacji to coś, czego się w szczególności spodziewam z racji faktu, że pracuję w nietypowej branży. Zależy mi na poufności, a mimo wszystko chciałbym nieraz użyć komputera w miejscu publicznym. Pomogły mi tam filtry prywatyzujące, jakie gigantycznie ograniczyły kąt widzenia z komputera, z którego korzystam. Obecnie jestem zdecydowanie spokojniejszy.

Finest

Posty: 26

 
Dzień dobry.

Moja żona nieustannie narzekała, że nie może pracować nad dokumentami naszej firmy, gdy leci samolotem. Obiecałem jej znaleźć rozwiązanie tego problemu, a okazały się nim filtry prywatyzujące. Cechuje je niski koszt i łatwe ograniczenie kątów widzenia ekranu.

Kruczek3

Posty: 22

 
Hej. Stosunkowo niedawno musiałam wybrać filtry prywatyzujące 3M, jakie szef postanowił zastosować w notebookach w naszej firmie. Wszystko w związku z faktem, że nastąpiła kradzież informacji z jednego z komputerów.

Trafiłam wtedy na sklep http://www.toptechnology.pl, który był strzałem w dziesiątkę, bo pomógł mi nieco zmodyfikować zamówienie, ponieważ asortyment nie do końca odpowiadałby naszemu sprzętowi.

Uroczy Boys

Posty: 25

 
Hej,

Zawsze wyobrażałem sobie podróż służbową samolotem jako nadrobienie ważnych braków w dokumentacji. Mój pogląd zweryfikowała sytuacja, gdy siedziałem obok ciekawskiej Pani, która cały czas patrzyła, co robię. Zdenerwowało mnie to do tego stopnia, że zastosowałem filtr prywatyzujący.

Nie żałuję wydanych pieniędzy, a ciekawscy… nie widzą nic!

tomeix

Posty: 26

 
Witam. Nie tak dawno podróżowałam całkiem sporo po kraju zarówno samolotami, jak i pociągami. Postanowiłam zadbać w większym stopniu o swoją prywatność, a więc przedmiotem mojego zainteresowania stały się filtry prywatyzujące 3M. Jestem z nich bardzo mocno zadowolona, bo spełniają swoją rolę w stu procentach i dodatkowo są dość tanie.

Polecam!

Hardkorowy Koksu

Posty: 21

 
Witam. Filtry prywatyzujące 3M to produkt, o jakim usłyszałem całkiem niedawno, lecz dość szybko przekonałem się do konieczności zastosowania go. Poprawiło to ochronę mojej prywatności, gdy wielokrotnie podróżuję samolotem lub pociągiem, a zarówno siedzę w miejscach publicznych.

Mamusek3

Posty: 18

 
Witam. Dość krótko męczyłem się z brakiem prywatności, jaki towarzyszył mojej pracy w niewielkiej firmie, w której dała powierzchnia biurowa była jednym ogromnym pomieszczeniem. Szybko poprosiłem szefa o filtr prywatyzujący, dzięki któremu pracuję wydajniej i w większym komforcie.

Penio

Posty: 21