picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Znacie jakieś dobre Filtry prywatyzujące

Znacie jakieś dobre Filtry prywatyzujące

Cześć.

Często podczas podróży samolotem mam ochotę przejrzeć ważne dokumenty finansowe firmy, ale nie mogę, bo obawiam się ciekawskich współpasażerów. Rozwiązaniem mojego problemu mogą okazać się filtry prywatyzujące 3M, które pozwolą mi osiągnąć większą prywatność?

jumju

Posty: 18

 
Witam serdecznie.
Moja znajoma ostatnio skarżyła się na brak prywatności, gdy korzysta z laptopa podczas przerw w pracy, wyjazdów służbowych bądź w lokalach, tj. fast-foody. Odnalazłem dla niej dokładne rozwiązanie, a mianowicie filtry prywatyzujące, które nabyłem dla niej, a przy okazji dla siebie na stronie http://www.filtryprywatyzujace.pl. Spisują się znakomicie i podnosząc komfort codziennej pracy.

Wacław

Posty: 19

 
Witam, nazywam się Rafał. Niegdyś zdawało mi się, że nigdy nie będą mi potrzebne filtry prywatyzujące, ale myliłem się. Częste podróże samolotem i pociągiem wymusiły konieczność zrealizowania takiego zakupu.

Sarev22

Posty: 18

 
Dzień dobry,

Prowadzę małą firmę, często spotykam się z klientami „na mieście” i pokazuję im swoje przykładowe realizacje, a także warunki finansowe. Trochę głupio przedstawiać ofertę handlową na pokaźne sumy, gdy przyciągam zainteresowanie ludzi w lokalach. Ostatnio zastosowałem w swoich dwóch komputerach filtry prywatyzujące 3M i pozbyłem się tego problemu.

André22

Posty: 21

 
Witam.

Zabezpieczenie ekranu przed kradzieżą informacji od zawsze było moim priorytetem. Jestem o wiele spokojniejszy, gdy stosuję na swoim komputerze filtr prywatyzujący, który jest gwarantem mojej prywatności i bezpieczeństwa danych, z których korzystam.

Motospec

Posty: 21

 
Witam.

Charakter mojej pracy powoduje, iż czasem jestem zmuszony wyciągnąć laptopa w galerii handlowej, restauracji lub sklepie. Zawsze irytował mnie fakt, iż każdy mógł swobodnie zobaczyć, co robię na komputerze, gdy przeglądałem nawet poufne dane firmowe. Rozwiązaniem mojego problemu okazały się filtry prywatyzujące 3M.

Śmiało polecam, bowiem to przetestowane rozwiązanie, jakie jest warte swojej i tak niskiej ceny.

Krzysio

Posty: 20