picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Serwis laptopów Dell, kogo polecicie ?

Serwis laptopów Dell, kogo polecicie ?

Nie czekam na opinie odnośnie marki mojego laptopa ;) Potrzebny mi serwis laptopów Dell, mam poważny kłopot z ładowaniem. Jeśli moglibyście polecić jakichś fachowców, z góry duże dzięki.

lalunia333

Posty: 12

 
U mnie też było podobnie :( Po kilka razy sprzęt wracał do serwisu laptopów i lipa. Usterka ekranu jak była tak się pojawiała znowu. Może to wina sprzętu Toshiba, ale nie sądzę tak do końca. Zdecydowałem się na ten serwis i wreszcie udało im się zdiagnozować powód i go usunąć. Też ich polecam.

Lupusx

Posty: 9

 
Jeśli potrzebna jest wymiana układu BGA to tylko u tych profesjonalistów https://www.youtube.com/watch?v=VOQQofqBPs8. Nie polecam działać gdzie indziej, to sprawdzony serwis laptopów Dell i innych marek.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
U mnie jest chyba płyta główna do wymiany, więc potrzebuję takiego doświadczonego serwisu laptopów Dell. Nie miałem pojęcia, że jest taki kłopot ze znalezieniem wiarygodnego usługodawcy. Jak się nie uda, zostaje mi skup ;)

Imbirrr4

Posty: 18

 
Porządny serwis laptopów Lenovo – marzenie :) Miałem styczność z rzeczywiście konkretnymi laikami, którzy otworzyli sobie serwis. Straconych nerwów nie wrócę, lecz przestrzegam przed niewiadomego pochodzenia serwisami sprzętu komputerowego. Jak już płacić to tylko fachowcom.

nighthaze

Posty: 13

 
Porządny serwis laptopów udzieli ci długich gwarancji. Tym należy się kierować. Na wymianę płyty głównej w moim Asusie otrzymałem 12 miesięcy. Mam pewność, iż wszystko jest ok. Drobne serwisy odpadają, omijajcie je z daleka. Można się nieźle naciąć.

zwc18

Posty: 21

 
Wylana herbata na laptop. Byłam kompletnie załamana. Oddałam sprzęt do serwisu laptopów HP i po sprawie. Więcej nerwów niż co warte. Ale nie piję już przy laptopie :)

Oct714

Posty: 11