picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

bezpieczny program do katalogowania majątku

bezpieczny program do katalogowania majątku

Mam zamiar skatalogować posiadane przeze mnie wartościowe przedmioty. Myślę, że na wypadek kradzieży taki spis mógłbym się przydać. Jakie programy komputerowe służą do takiej archiwizacji danych?

Yuri20

Posty: 19

 
Miałem jakiś czas temu wersję testową jednego programu, albo bardzo ciężko się z niego korzystało. W każdym razie ja nie dawałem sobie z nim rady w ogóle. Szukam innego.

Strzała

Posty: 20

 
Nie orientuję się w ogóle jeśli chodzi o takie programy. To prędzej mój syn może by coś wiedział więcej, on to ciągle siedzi z nosem w komputerze, choć ma dopiero 16 lat i mógłby na podwórku więcej czasu spędzać...;/

Babeczka

Posty: 31

 
Nie wiem co tutaj podpowiedzieć. Miałem kiedyś taki program do katalogowania, ale jednak dałem sobie z tym spokój, zabrakło mi cierpliwości, żeby prowadzić tę bazę.

Uroczy Boys

Posty: 21

 
Nie znam w ogóle takich aplikacji. Wpisz w wyszukiwarkę i sprwadzaj po kolei. Na pewno warto żeby to było jakieś legalne oprogramowanie z obsługą serwisową w razie jakich problemów. Pozdr.

alklu7

Posty: 18

 
Z takich prywatnych skarbów jakie posiadam, to chyba największej wartości jest porcelana po babci...a tak poza tym to nie mam jakiś super kosztownych rzeczy, które bym chciała szczególnie chronić.

piotrex007

Posty: 21

 
Nie znam takich programów...W ogóle to za bardzo nie wiem o co Ci chodzi :) Katalogowanie? Archiwizacja? Czyli, że co? ;)

bodzik155

Posty: 14

 
Ja szukałem czegoś prostego i taniego, i tak trafiłem na stronę www.sejfsoft.pl. Ten program mi akurat odpowiada. Szybko się wpisuje info o przedmiotach, łatwo można dodawać fotki rzeczy. Pozytywnie.

secret santa

Posty: 18