picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Darmowe mp3, dobry serwis ??

Darmowe mp3, dobry serwis ??

Hej, czy orientujecie się jak pobrać piosenki za darmo. Na tych stronach, co szukałam, wszystko się zwiesza.

Jak coś znacie, to napiszcie. Dzięki.

gruszk34

Posty: 11

 
Mnie też zwiesza się komputer, gdy pobieram piosenki. Ale to nie jest chyba wina strony lecz mojego kompa. Nie wiem, a może wy możecie dać mi sensowną odpowiedź. Może nie mam zainstalowanych jakichś dodatków, nie znam się. Dzięki za zainteresowani.

rz3zn!k

Posty: 20

 
Ja korzystam od jakiegoś czasu z tej stronki http://pobierzpiosenki.pl. Polecam ją bo jest intuicyjna i łatwo się z niej pobiera piosenki . Miałem styczność z różnymi, więc mam porównanie.

bienkus22

Posty: 18

 
Ja pobierałam mp3 chyba już ze wszystkich możliwych miejsc. Nie ulega wątpliwości chodzi mi o darmowe strony i to co zauważyłam to zdecydowana różnica w jakości utworów. Nawet najmniejszy płatny pakiet to lepsza jakość nagrań. Jest wybór, za wyższe trzeba zapłacić. Pozdrawiam serdecznie.

woo_oow

Posty: 25

 
Szybko to można sobie płytę nabyć w empiku. Ja naszukałem się dobrej strony z muzyką i w sumie do tej pory nie mam niczego, co mógłbym polecić. Kilka stron, gdzie pobierasz mp3 jest w porządku, niemniej jednak tu niestety trzeba zapłacić, a nie zawsze się przecież taka opcja opłaca. Jak ściągasz rzadko w zasadzie w ogóle.

pawel-2910

Posty: 12

 
Takich stron z darmowymi mp3 jest coraz więcej. Wszędzie jednak jest to samo jeśli chodzi o muzykę. Sami pewnie to zauważyliście, a jak jest już coś więcej to oczywiście odpłatnie.

Iunae_Milt

Posty: 11

 
Nigdy nie ściągałam mp3 za darmo. Zawsze odpłatnie i też myślę, że jest zdecydowana różnica pomiędzy jakością plików. Wydaje mi się, że w tych darmowych trudno jest znaleźć coś oryginalnego, a jedynie hity z list przebojów. Pozdrawiam wszystkich na forum.

Damiano

Posty: 19

 
Właśnie o to chodzi, żeby mp3 za darmo było za darmo, bowiem w ogromnej mierze tak nie jest. Masa jest stron, gdzie koszty są ukryte. To po prostu najbardziej mnie wkurza, bowiem jak już znajdę co chciałem to trzeba płacić.

Dzidzia

Posty: 16

 
Ja też korzystam z tej strony. Jest rzeczywiście spoko. Mnie pasuje, bowiem większość mp3 za darmo, które chciałam tutaj odnalazłam i dodatkowo są w porządnej jakości.

666marian

Posty: 25

 
Miałem ostatnio możliwość przetestowania kilku stron, na których można pobrać mp3. W większości z nich jest ta sama baza muzyczna, te same oklepane hity. Niewiele portali decyduje się na naprawdę coś innego, a szkoda. Być może nie wpadłem na takie, nie wiem. Jeśli już chcesz ściągnąć coś ekstra, musisz płacić.

Mamusek3

Posty: 19