picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Grał u was na weselu dj?

Grał u was na weselu dj?

Koniecznie niezbędny mi jest prezenter muzyczny. Zależy mi na tym aby poprowadził mój wesele.

Macie namiary do takiej osoby?

Anno Domini

Posty: 21

 
Możecie polecić mi dj, który zajmuje się również grą na weselach?

Moja siostra się uparła, że chce mieć dj na własnym ślubie. Rozpoczęliśmy poszukiwania takiej osoby lecz jak na razie lipa. Mamy nadzieję, że nam kogoś dobrego polecicie, będziemy czekać z niecierpliwością na wasze szczere wypowiedzi. Jest to dla nas niezmiernie ważne, pozdrawiam i dzięki serdeczne za fatygę.

darkness6

Posty: 27

 
Cześć, moja siostra wychodzi za mąż i postanowiła nie wynajmować na wesele orkiestry tylko dj. Możecie wyrazić swoja opinię na dany temat? Będę bardzo wdzięczna jeśli się wypowiecie, gdyż nie jestem przekonana co do tego pomysłu.

Czekam z niecierpliwością na wasze odpowiedzi, dziękuję i pozdrawiam.

Kalleycle

Posty: 22

 
Moja kuzynka, chce abym pomogła jej znaleźć dj na jej wesele, jednak ja żadnego nie znam. Możecie mi kogoś polecić, najlepiej jakiegoś profesjonalistę gdyż nie chcę jej zawieść.

Będę bardzo wam wdzięczna za pomoc, serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Pzengota

Posty: 21

 
Zależy mi na najlepszym ślubie pod słońcem, chcę aby wszystko wyszło jak sobie zaplanowałam.

Mam tylko jeden dylemat, który dotyczy dj, który będzie grał na moim weselu. Nie jestem do końca przekonana czy to dobra decyzja. Możecie się na dany temat wypowiedzieć? Będę niezmiernie wdzięczna za udzielenie odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Elllooo12

Posty: 15

 
Jeżeli chcecie mieć udane wesele to się nie zastanawiajcie czy wybrać zespół czy dj, obecnie każdy decyduje się na dj, ponieważ taka osoba niesłychanie dobrze prowadzi zabawy i wprowadza miły nastrój dzięki czemu wszyscy świetnie się bawią do samego rana wraz z młodą parą. Niezmiernie was polecam dj jeżeli chodzi o taką imprezę.

Finest

Posty: 26

 
Mnóstwo ludzi niesłychanie poleca mi dj, który grywa na weselach natomiast nie jestem przekonana co do niego. Możecie mi powiedzieć coś więcej na temat http://www.twojprezenter.pl? Nie jestem przekonana i liczę na wasze szczere wypowiedzi, czkam na nie z niecierpliwością.

Pozdrawiam.

Zombisztajn

Posty: 18