picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Kampanie promocyjne, dobra firma

Kampanie promocyjne, dobra firma

Dzień dobry.

Szef postawił mnie przed wyzwaniem organizacji eventu firmowego, do czego zagwarantował mi odpowiednie środki, ale jestem kompletnie zielona.

Kogo zatrudnić do tego?

Andzia

Posty: 15

 
Dzień dobry. Pragnę wypowiedzieć się i potwierdzić, iż trzymanie jedno pracownika jako specjalisty do spraw marketingu to bzdura i wyrzucenie pieniędzy w błoto, bo przeważnie nie mają oni wystarczającego doświadczenia lub po prostu wymagają od firmy olbrzymiego budżetu na reklamę.

Ja zlecam zadania zewnętrznej firmie http://www.artagencja.pl i jestem usatysfakcjonowany.

mariuseus

Posty: 16

 
Hej. Moje oczekiwania względem kampanii społecznej, jaką organizowałam, były olbrzymie, niemniej jednak nic z tego. Okazało się, iż nie podjęłam skutecznych działań marketingowych. Wiem o tym po przeczytaniu treści tego forum.

Goral6

Posty: 14

 
Cześć. W sieci możemy spotkać się z ofertami bardzo wielu firmy, choć muszę przyznać, że moją uwagę zwróciła http://www.artagencja.pl. Ich propozycja sprawdziła się w moim wypadku, a ponadto nie okazała się tak kosztowna, jak pierwotnie zakładałem. Mogę śmiało wypowiadać się w samych superlatywach.

karamba1995

Posty: 16

 
Hej. Prowadzę niewielką firmę i zastanawiałam się nad zatrudnieniem specjalistów, którzy poprawili nieco jej wizerunek przez kampanie marketingowe.

Jak myślicie, komu mogę powierzyć takie zadanie?

Xaxaos,

Posty: 16

 
Cześć. Miałam styczność z wieloma firmami marketingowymi, ale nigdy nie miałam pewności, że w pełni wywiązują się ze swoich obowiązków. Co robić?

Babeczka

Posty: 31