picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

ogłoszenia towarzyskie, który portal ?

ogłoszenia towarzyskie, który portal ?

Polecacie jakiś serwis gdzie znajdują się ogłoszenia towarzyskie? Chciałbym poznać miłą panią, ale nie niezwykle wiem gdzie to zrobić żeby to była realna osoba.

mnichu66

Posty: 1

 
Zaletą jest to, że ogłoszeń jest naprawdę bardzo dużo. Jeszcze większa zaleta jest taka, że cały czas ich przybywa, dlatego każdy trafi na właściwą osobę dla siebie.

Intro_69

Posty: 6

 
Ogłoszeń jest dużo, ale jak się tak ustawia własne wymagania to wcale dużo kobiet nie zostaje. W dużych miastach tak, ale w małych już nie. Może z biegiem czasu się to zmieni, ale na razie, jeśli chce się spotkać super kobietę to nie ma innego wyjścia jak pojechać do niej. Często dziesiątki kilometrów, ale naprawdę warto.

numiś45

Posty: 7

 
U nas z ogłoszeń korzysta znajoma. Jest samotna, a lubi towarzystwo, dlatego poszukuje sobie panów, którzy dopasowują się do niej. Ma spore wymagania, ale nie ma problemów ze znalezieniem kogoś, kto im wszystkim sprosta.

irek157

Posty: 22

 
Ogłoszeń jest wiele, natomiast jak się tak ustawia swoje wymagania to wcale wiele kobiet nie zostaje. W olbrzymich miastach tak, natomiast w małych już nie. Może z biegiem czasu się to zmieni, natomiast na razie, jeśli chce się spotkać super kobietę to nie ma innego wyjścia jak pojechać do niej. Częstokroć dziesiątki kilometrów, natomiast faktycznie należałoby.

Marioleczka

Posty: 9

 
Korzystam z anonsów towarzyskich ze strony https://samka.pl/anonse/pl i jestem niezmiernie zaspokojony. Według mnie to najlepiej przygotowany ze wszystkich serwisów. Mają tak sporo ogłoszeń, iż każdy kogoś znajdzie.

Yuri20

Posty: 7

 
Nie wiem czy zdecyduje się na takie ogłoszenia towarzyskie. Widziałem kilka ładnych kobiet, ale nie wiem czy to dla mnie? Opinie są różne, dlatego trudno mi wyrobić sobie zdane. Pewnie jeśli się sam nie zdecyduje to nie będę wiedział czy takie spotkania są odpowiednie dla mnie.

Hihi_WWW

Posty: 13