picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Imprezy 4x4 w Warszawie, sprawdzona firma ?

Imprezy 4x4 w Warszawie, sprawdzona firma ?

Mam pytanie, czy korzystaliście z jakiejś agencji odnośnie imprez dla firm na Mazurach? Coś takiego właśnie by nam się przydało. Znacie coś konkretnego? Z góry dziękuję.

alibali

Posty: 6

 
Nam też przydałby się taki wypad :) W odróżnieniu od innych szefów, nasz chyba nie wpadnie na pomysł, żeby skorzystać z takich atrakcji w Zegrzu. Sama chętnie skorzystałabym z takich skuterów wodnych lub łodzi motorowych. Fakt jest jeden szefowie muszą jednak mieć świadomość, że takie rzeczy są potrzebne, a nie tylko wystawiać ręce i brać i wymagać.

Yuri20

Posty: 11

 
To super atrakcje Zegrze http://adrenalinaclub.pl. Sami wybraliśmy dla sowich pracowników właśnie tę ofertę wyjazdu integracyjnego. Oferta jest bardzo doświadczonej agencji, mają nosa, co się podoba :) Nie szukałbym dalej, u nas się sprawdziła, więc też w tym roku będziemy do nich wracać.

zimosik6

Posty: 13

 
U nas się sprawdziło. Wszyscy odżyli ;-) Ogólnie propozycja tej agencji jest faktycznie bardzo popularna, my korzystaliśmy z imprezy dla firm na Mazurach, było wspaniale.

Warszawiak

Posty: 17

 
Na tę imprezę firmową czekałam z utęsknieniem, jak dziecko. Kocham Mazury, a wyjazd pomyślałam, że każdemu z nas dobrze zrobi. Dobrze, że „góra” w końcu wpadła na pomysł, że tak właśnie można. Ogólnie bardzo polecam taki rodzaj wyjazdów. Ludzie rzeczywiście się na nich mocno integrują.

nerkuś

Posty: 15

 
U nas się sprawdziło. Wszyscy odżyli ;-) Ogólnie oferta tej agencji jest naprawdę bardzo atrakcyjna, my korzystaliśmy z imprezy dla firm na Mazurach, było wspaniale.

bienkus22

Posty: 18

 
Zastanawia mnie tylko fakt, czy takie imprezy 4x4 w Warszawie są bezpieczne. Chyba są jacyś instruktorzy od takich spraw. Bezpieczeństwo to najważniejsza kwestia. Bez zapewnień nigdy w życiu bym się na taką imprezę nie wybrał.

iwanowskis

Posty: 18