picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Fotobudka kielce

Fotobudka kielce

Dzień dobry. Chcę wynająć fotobudkę w Rzeszowie, bo zbliża się termin mojej osiemnastki, którą organizuje na Sali. Macie jakieś namiary na sprawdzone firmy?

michooo56

Posty: 11

 
Po raz pierwszy zamawiałem fontannę czekoladową w Krakowie na swoje wesele, więc miałem nieco obaw, jak będzie się prezentowała, a także smakowała czekolada. Na szczęście trafiłem na kompetentną firmę: http://www.czekomania.pl/fontanna_czekoladowa.html.

Wszystko mi wyjaśnili, przedstawili koszty i szybko zdecydowałem się, aby ich zatrudnić do mojej fontanny :)

Robuś

Posty: 16

 
Z moich doświadczeń mogę powiedzieć, że fotobudka powinna pojawić się na weselu przez kilkadziesiąt minut, może przez godzinę czy półtorej w zależności od ilości gości. Dłużej nie ma sensu – niektórzy potrafią robić sobie zdjęcia w nieskończoność, a powinni już skupić się na zabawie.

reddy

Posty: 26

 
Wydaje mi się, że fontanna czekoladowa w Kielcach dostępna do zamówienia jest już za 400-500 złotych.

Uzależnijcie ilość czekolady od ilości zaproszonych gości, bo właśnie tak zrobiliśmy za poradą firmy, która przywiozła fontannę. Posiadała ona efektowne podświetlenie, a sama czekolada była smaczna.

iwanowskis

Posty: 18

 
Wydaje mi się, iż fontanna czekoladowa w Kielcach dostępna do zamówienia jest już za 400-500 zł.

Uzależnijcie ilość czekolady od ilości zaproszonych gości, albowiem właśnie tak zrobiliśmy za poradą firmy, jaka przywiozła fontannę. Posiadała ona efektowne podświetlenie, a sama czekolada była smaczna.

Alimner56

Posty: 18

 
Nie wydaje mi się, aby fotobudka w Kielcach była wydatkiem, który przerósłby Wasze możliwości finansowe. Warto zauważyć, że na ogół wynajmowana jest na uroczystości, które i tak sporo kosztują, więc istnieje szansa, że wcale nie odczujemy kosztów związanych z fotobudką, która wydaje się znakomitą atrakcją.

pmrm1

Posty: 23

 
Niezmiernie ucieszył mnie fakt, iż na moim weselu znajdzie się fontanna czekoladowa wynajęta w Rzeszowie. Z racji tego, iż wesele odbywa się w okolicach miasta firma, która zajmuje się fontannami zagwarantowała dostarczyć ją na miejsce.

W sumie zapłaciliśmy zaledwie 500 złotych, w grę wchodziło 5 kg czekolady belgijskiej, która absolutnie starczyła dla setki gości :)

Ciapek

Posty: 19