picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Kto mi zorganizuje imprezę unikalną ?

Kto mi zorganizuje imprezę unikalną ?

Już kilka razy organizowałem imprezę pracowniczą. Chciałbym jednakże czegoś nowego. Szukam agencji oferującej występy jakiejś grupy akrobatycznej. Czytałem, że to dobry pomysł i podoba się.

leeoon

Posty: 12

 
To link do strony świetnej artystki http://www.annafilipowska.com - kontakt do agencji eventowej ze śląska. Na stronie można zobaczyć co proponuje. W takie pokazy warto inwestować pieniądze w ramach imprez pracowniczych, polecam.

stopiw7

Posty: 22

 
Ten pokaz w wodzie mam talent widziałam na żywo, polecam kontakt z agencją artystki i show w jej wydaniu. Wszyscy mają o niej niezwykle dobrą opinię, zresztą nie ma się co dziwić. Nasza firma korzystała z Jej oferty, więc polecamy.

Kleooo6

Posty: 17

 
Też myślałem o tych pokazach cyrkowych. W sumie to rzeczywiście dobry pomysł, by na takiej imprezie wystąpiła tak atrakcyjna wszystkim widzom Mam Talent artystka. Widać, iż tego rodzaju imprez ma za sobą już niezmiernie dużo, więc na pewno można jej zaufać. Lubię sprawdzone projekty, a ten właśnie taki jest.

krugerPL

Posty: 21

 
Osobiście bardzo dobrze się bawiłem z kolegami. To była jedyna w swoim rodzaju zabawa firmowa, jaką niesłychanie miło wspominam i chętnie uczestniczyłbym w drugiej takiej. Taki talent robi wrażenie na człowieku, zwłaszcza, iż można obejrzeć show na żywo. Nigdy nie przypuszczałem, iż będzie podobać się pokaz akrobatów.

Mikuśio

Posty: 19

 
O tej grupie akrobatycznej mam samo porządne zdanie, bowiem akurat miałam okazję uczestniczyć w kilku ich pokazach. Zawsze jest wszystko dopięte na ostatni guzik i się podoba. A o to wszystkim chodzi:)

Vickson

Posty: 19