picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Sprzaęt sportowy - sklep online

Sprzaęt sportowy - sklep online

Gdzie kupię w dobrej cenie worek Bushido? Zależałoby mi żeby można było taki worek dociążyć do 50 kg nawet. Ktoś, coś? Zamawiał ktoś może ostatnio coś takiego online? Ile daliście?

zenek744

Posty: 2

 
Popularne są teraz różnego typu ćwiczenia z kettlebell, wygląda to w sumie jak kula do pchania z uchwytem. Nie wiem skąd taka moda akurat na ten gadżet. Nie mogę tego pojąć :P

Marti

Posty: 5

 
Jestem klientem firmy K Sport już od ponad roku i nie mam z nimi problemów. Prowadzą swój sklep online na k-sport.com.pl. Terminowa dostawa, przesyłka jest darmowa jeśli przekroczy się 350 zł za zamówienie, nie ma problemów z dodzwonieniem się i dopytaniem o wymiary czy montaż konkretnych sprzętów.

Kruczek3

Posty: 22

 
Najbardziej w czasach szkolnych to lubiłem ćwiczyć na poręczy. Jakoś wyciskania na ławeczce to nie nigdy nie lubiłem, ciężkie izolowane ćwiczenie przy którym pracuje wąska grupa mięśni

cichoszek

Posty: 12

 
Ogólnie teraz te duże kluby sportowe i siłownie nie są jakieś super drogie, ale najgorzej to jest się tam w ogóle wybrać...tutaj traci się najwięcej energii i czasu. Jeśli ktoś ma siłownię u siebie w domu czy mieszkaniu to naprawdę duży komfort.

pieknalala

Posty: 10

 
Jest dużo marek robiących porządny sprzęt do siłowni, można sobie dopasować to co komu potrzebne. Ja bym na pewno chciał mieć atlas, gdzie bym sobie mógł w jednym miejscu poćwiczyć tak naprawdę wszystko – od nóg, przez kaptury,na bicku kończąc. Ale atlasy są z kolei dość drogie.

Darjusa

Posty: 8

 
Czesc. Mnie się podoba w siłowni na mieście, nowy sprzęt, dużo przyrządów, można też potrenować cardio, wszystko w jednym miejscu, klima, fajny widok z okien na miasto, chwalę sobie.

enriquess

Posty: 25

 
Jak ktoś chce ćwiczyć to zawsze jakiś sprzęt sobie zorganizuje. Jak byłem nastolatkiem to się bicepsa robiła dwulitrową butelką po coca coli do której lałem wode. Obciążenie 2 kg eleganckie :)

Imbirrr4

Posty: 19