picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Sprzaęt sportowy - sklep online

Sprzaęt sportowy - sklep online

Czy macie domową siłownię? Jak podchodziliście do projektowania, gdzie ćwiczycie na co dzień?

Booss23

Posty: 5

 
Teraz, jak idziesz na siłownię w dużym mieście około 18 to praktycznie nic nie zrobisz, bo wszystko zajęte, więc uważam, że pomysł na domową siłownię nie jest wcale taki głupi.

Zombisztajn

Posty: 18

 
W piwnicy przyznam nieźle się ćwiczy, jak masz nieco większą. Ewentualnie można spróbować przejąć jakiś strych w bloku lub inne pomieszczenie gospodarcze. Grunt to trochę pogadać.

Dziadek

Posty: 20

 
Trenuję od lat na urządzeniach od marki k-sport i wysoko oceniam pod względem wytrzymałości, uchwytów, niezawodności użytkowania. Inny komfort chwytania drążka nawet występuje. Nie ma błędów przy rozstawie, co się niestety często zdarza.

Lipa08

Posty: 9

 
Szukaj marek, które się specjalizują w pomocy przy wykończeniu domowej siłowni. Nie jest ich zbyt wiele, ale jak już są to robią to dobrze.

mniszek_01

Posty: 9

 
Atlas do ćwiczeń jest tak naprawdę zbędny, bo przy dobrej technice większość zaawansowanych ćwiczeń można zrobić na ławeczce z hantlami.

Penio

Posty: 6

 
Jak w bloku chcesz trenować to lepiej zadbać o wygłuszenie, zrezygnować z ciężkich gryfów. Bardziej na ćwiczenia z masą ciała postawić, bo to jednak źle wygląda.

Dziadek

Posty: 20

 
Niektóre marki specjalizują się pod domowe siłownie, więc warto może na takiej zasadzie wyszukiwać sprzęt.

Kowalski

Posty: 9

 
Obowiązkowo antypoślizgowa podłoga, jak planujesz trenować w domu, bo z tym naprawdę nie ma żartów. Do tego inwestycja w faktycznie sportowe obuwie, a nie ćwiczenia na boso.

Sis45

Posty: 5