picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Sprzęt sportowy - sklep online

Sprzęt sportowy - sklep online

Jak podchodziliście do tworzenia domowej siłowni, czy się sprawdza, czy często trenujecie? Wszystkie porady mile widziane.

45-YYY

Posty: 6

 
Niedawno się zajarałem mocno street workoutem i okazało się, że w mojej okolicy nie ma żadnych siłowni zewnętrznych, ani drabinek. Ogólnie komedia, bo mieszkam w średniej wielkości mieście i dosłownie zero zainteresowania rozwojem aktywnością fizyczną wśród lokalnych władz. Postanowiłem zainwestować w sprzęt do ogrodu i postawiłem drążek stacjonarny i poręcze z drabinkami. Ten zestaw konkretnie https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_SILOWNIA-ZEWNETRZNA-185.html, bo uważam, że pod względem stabilności wygrywa z konkurencyjnymi rozwiązaniami. Ćwiczy się rewelacyjnie, chociaż jeszcze nie mam mistrzowskiej formy.

Siarczanek3

Posty: 25

 
Bierz możliwie najbardziej elastyczny sprzęt, gdzie możesz zmienić szybko przeznaczenie, ewentualnie formę treningu.

Strzała

Posty: 7

 
Nie ma postępu niestety bez zwiększania obciążeń. W kalistenice też to możesz zastosować, zamiast katowania wielu powtórzeń.

Odi

Posty: 15

 
U siebie postawiłem bieżnię elektryczną. Jest jeszcze model magnetyczny, ale straszna lipa, bo musisz napędzać jakby samodzielnie. Nie sprawdza się na dłuższą metę w ogóle.

Orolniki

Posty: 23

 
Jak ogarniasz kalistenikę to obowiązkowo kamizelka treningowa, tylko zmierz na początku i zapytaj o ewentualny zwrot, bo nie zawsze człowiek się z niej dobrze czuje.

Krausek34

Posty: 5

 
Hantle i ćwiczenia z masą własnego ciała absolutnie wystarczą. Jak dodasz do tego rozciąganie to już w ogóle.

wrrraak22

Posty: 11