picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

budowa ogrodów łódź, poleci ktoś ?

budowa ogrodów łódź, poleci ktoś ?

Witam serdecznie. Poszukuję firmy, która świadczy usługi ogrodnicze w Łodzi. Chciałbym od a do z „zrekonstruować” stary ogród :) Ktoś, coś? Z góry dziękuję.

Nikotymmm

Posty: 4

 
Na wiosnę czeka mnie dużo pracy w ogrodzie. Sprawdzałam usługi dotyczące budowy ogrodów w Łodzi. Jest dużo usługodawców, więc mam nadzieję, że uda mi się znaleźć firmę, która ma niewygórowane ceny. Jak coś, to oczywiście możecie pisać, z jakich usług korzystaliście i ile mniej więcej kosztuje projekt ogrodu.

ertumer67

Posty: 7

 
Odnajdź kogoś, kto zajmuje się budową ogrodów w Łodzi. Takie firmy działają kompleksowo, dlatego nie jest dla nich żadnym problemem wycięcie drzew, przesadzanie itp. Ja też musiałem zlecić prace firmie, albowiem nawet należytego sprzętu nie miałem :D

Trener

Posty: 8

 
Trudno powiedzieć o cenie, bo masz przecież różne usługi ogrodnicze i tak samo wiele firm w Łodzi. Ja korzystam z jednej regularnie, dlatego mam upusty :D Z firmą współpracuję od wielu lat i jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłem.

serum56

Posty: 11

 
Myślę, iż usługi ogrodnicze nie są tanie i właśnie wobec tego, jak dotychczas radzę sobie na własną rękę, ale gdyby ktoś polecił tanią firmę w Łodzi, to chętnie sprawdzę :D i odezwę się później.

Herkuless

Posty: 8

 
Ja też chętnie oddam prace ogrodnicze w idealne ręce. Ogród przerósł moje siły :) Ostatnio poszukiwałam usług dotyczących pielęgnacji terenów zieleni i widziałam, iż w Łodzi mamy dużo firm, jakie mają niesłychanie idealne opinie. Ciekawa jestem, jak sprawa wygląda z cenami. Na pewno wycenę robią już na miejscu.

Jacuś

Posty: 8

 
Fajnie mieć kogoś zaufanego, kto wie, co trzeba zrobić o danej porze roku itd. W tym sezonie będę musiał zabrać się za szukanie usług ogrodniczych w Łodzi, bo ogród jest w coraz bardziej opłakanym stanie, a mógłby świetnie wyglądać pod fachową opieką :)

Ptaszyna

Posty: 20

 
Usługi ogrodnicze w Łodzi. Ktoś, coś? Chodzi o projekt ogrodu. Ogromna powierzchnia do zaaranżowania. Samemu nie da się tego ogarnąć, w szczególności że tu trzeba wykonać konkretny porządek ze starymi drzewami. Na pewno mnóstwo pracy i czasu :(

Ciapek

Posty: 7

 
Bez sprzętu ani rusz. Powiem szczerze, że do jakiegoś czasu zajmowałem się sam pracami ogrodniczymi, ale przyszedł moment, że zrobił się problem. Wtedy właśnie poszukałem wówczas firmy od pielęgnacji terenów zielenie w Łodzi i tak zostało, że korzystam z ich usług regularnie, zwłaszcza na wiosnę.

kombo87

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o pielęgnację terenów zieleni, to najlepszym usługodawcą według mnie jest ta firma z Łodzi http://pmgarden.com.pl. Proponują kompleksowe usługi. Rzeczywiście znają się na tym, co robią. Zainteresowanym mogę podesłać fotografie mojego ogrodu. Polecam :)

Dziadek

Posty: 5