picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Siewnik ręczny, sprawdzony sklep ?

Siewnik ręczny, sprawdzony sklep ?

Potrzebuję do ogrodu plandekę ochronną. W marketach jest drogo, może macie rozeznanie gdzie można coś takiego pozyskać w jakiejś niższej cenie. Bardzo dziękuję za pomoc.

cichoszek

Posty: 12

 
To miło, iż można gdzieś parę groszy zaoszczędzić. Miałam zakupić właśnie agrowłókninę do ściółkowania, tu jest taniej. U mnie w mieście nie ma takiej hurtowni, więc chyba zacznę niezwyklej cenić możliwości internetowe :) Jakoś zawsze nie podchodziłam z entuzjazmem do takich zakupów:)

yarpen2

Posty: 22

 
Tu macie tanie grille ogrodowe http://domogrod24.com/pl/c/Grille/286. To sklep internetowy z hurtowymi cenami. Jak najbardziej polecam, mają trwałe wyroby. Jeśli chodzi o grille to chyba jedna z najniższych cen, z jaką się spotkałam. Polecam.

bienkus22

Posty: 18

 
Mają plandeki w przeróżnych rodzajach ze wzmocnieniami, niezmiernie ok szeroka propozycja. Genialnie zaopatrzona hurtownia. Mam nadzieję, że zanim zdecyduję się na zakupy, ceny nie wzrosną :)

Lack

Posty: 17

 
Z tunelów foliowych korzystam od zawsze, lecz tu widzę, iż mają je w bardzo porządnej cenie, więc nie wiem, czy przypadkiem sobie nie dokupię. Z takich foliaków zawsze jestem zaspokojony, bowiem chronią młode roślinki wspaniale. Generalnie to mają naprawdę sporą ofertę, nawet nie spodziewałem się, iż w takiej porządnej cenie.

RufleX

Posty: 15

 
Jeśli chodzi o nawadnianie pola to mnóstwo jest metod, niemniej jednak faktycznie najtańszym rozwiązaniem będzie taśma. Taki system można zrobić samemu, parę wskazówek nawet odnalezionych w internecie i pełna oszczędność na projekcie :) Ja jestem samodzielnym w takich kwestiach ogrodnikiem.

madDog

Posty: 18