picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

siatki na ogród, która firma ?

siatki na ogród, która firma ?

Przeglądałem ostatnio siatki na oczka wodne i właśnie czegoś takiego będę potrzebował na wiosnę. Może polecacie jakiegoś sprawdzonego, zaufanego producenta.

demonn

Posty: 8

 
Takie siatki na basen to konieczność. Dopóki nie mieliśmy dzieci, można było sobie tę kwestię darować, ale teraz nie wyobrażam sobie życia bez tego zabezpieczenia. Mąż kupił przez internet, bo było taniej. Warto pamiętać jednak, żeby była to siatka z polipropylenu, ponieważ ten jest bardzo odporny na wpływ warunków pogodowych i uszkodzenia.

śitowiec4

Posty: 22

 
Tutaj mają mnóstwo siatek na ogród https://bagan.pl/siatkiochronne-naogrod. Zakupiłem u nich w tamtym roku siatkę do wykonania ogrodzenia na działce i takich tam zabezpieczeń. Jest okej, albowiem to dobrej klasy siatki. Polecam.

Anno Domini

Posty: 7

 
Z tych siatek ochronnych na ogród zamierzam wykonać konkretne ogrodzenie i przegrodzić część rekreacyjną od uprawnej. Waham się jednak, gdzie kupić siatki. W sieci jest dużo propozycji i nie niezmiernie orientuję się, jak odróżnić te doskonalsze od gorszych :D Może jakaś podpowiedź z waszej strony. Jak coś to niezmiernie dziękuję.

Wertastable

Posty: 10

 
Nie zastanawiaj się, bo to rzeczywiście dobry sposób. Nie mam oczka wodnego, ale mam siatkę na basen i raczej lepszego rozwiązania nie ma. Nie płaciłem dużo, a mam siatkę już kilka lat. Wcale nie wygląda jak stara, ale przede wszystkim nie zniszczyła się, więc bez obaw można się zdecydować.

bruklin187

Posty: 12

 
A po co ci inne? Siatki na oczka wodne niezwykle ładnie wyglądają i są skuteczne, lecz też kupujesz je na lata, bowiem nie nasiąkają wodą i się nie niszczą. Zabezpieczasz siatką zbiornik przed zanieczyszczeniami, zwierzętami, ptakami i dziećmi. Polecam.

Wariat

Posty: 9

 
Chyba żadnej znaczącej różnicy nie ma pomiędzy PP a PE. Ja mam jednak polipropylenowe siatki na oczka wodne i chwalę sobie ich jakość. W sumie siatka jest od lat, więc gdyby było to słabe tworzywo, to już dawno by się zniszczyło.

Klakier

Posty: 18

 
A ja się chyba zdecyduję na siatki na hamaki. Widziałem, iż wcale nie są takie drogie i można wykonać samemu. Na pewno będzie jakaś oszczędność. A może jakiś sklep polecacie konkretny?

limertus

Posty: 24

 
A ja się chyba zdecyduję na siatki na hamaki. Widziałem, że wcale nie są takie drogie i można zrobić samemu. Na pewno będzie jakaś oszczędność. A może jakiś sklep polecacie konkretny?

Jacuś

Posty: 9

 
Chyba żadnej istotnej różnicy nie ma między PP a PE. Ja mam jednak polipropylenowe siatki na oczka wodne i chwalę sobie ich jakość. W sumie siatka jest od lat, więc gdyby było to słabe tworzywo, to już dawno by się zniszczyło.

prymusek

Posty: 15