picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Event marketing, jaka firma

Event marketing, jaka firma

Dzień dobry.
Grono moich klientów nieustannie powiększało się do momentu pojawienia się konkurencji, która napsuła mi dużo krwi. Biorę pod uwagę promocję produktów, ale nie wiem jak się do tego zabrać i liczę na pomoc.

Nikotymmm

Posty: 19

 
Witam.

Miałam duże wątpliwości, jeśli chodzi o to, komu powierzę promocję idei i ostatecznie w akcie frustracji samodzielnie zajęłam się tym tematem. Myślałam, że będzie gorzej, ale dałam radę!

Andzia

Posty: 15

 
Hej.
Zmiana strategii marketingowej naszej firmy była dla mnie sporym zaskoczeniem, a zarazem wyzwaniem. Sprostać mu chciałem z całych sił i wydaje mi się, ze wygrałem tą walkę.

Misio

Posty: 24

 
Witam. Stosunkowo niedawno zleciłem zewnętrznej firmie działania marketingowe, ale w pełni mnie one rozczarowały. Zacząłem działać na własną rękę i to też nie przyniosło efektu. Dopiero drugie podejście i wybór drugiej firmy okazał się strzałem w dziesiątkę.

Kruk

Posty: 21

 
Hej.

Od zawsze pracowałam w firmie na stanowisku biurowym, ale mój szef nagle wpadł na pomysł, aby przesunąć mnie do działu marketingu, co było niemałym szokiem. Wystarczy powiedzieć, że nie mam w tym temacie zielonego pojęcia, ale szybko, m.in. dzięki temu forum nauczyłam się podstaw, za co jestem bardzo wdzięczna.

secret santa

Posty: 18

 
Witam serdecznie.

Mam przyjemność polecić współpracę z http://www.ievent.pl, a więc z firmą, która uratowała mnie już z niejednej opresji, gdy „terminy nagliły”, a ja byłem w potrzebie. Okazuje się, iż można nawiązać długoterminową współpracę pełną zrozumienia i niewygórowanych kosztów, za co muszę dać im gigantycznego plusa.

Xeeron

Posty: 19

 
Cześć. Nie można powiedzieć, iż oszczędzanie na marketingu firmy jest działaniem, jakie przynosi nam zyski. W dłużej perspektywie możemy odczuć poważne skutki takiego poczynania.

Eksperttt45

Posty: 13