picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Torby reklamowe, sprawdzona firma ?

Torby reklamowe, sprawdzona firma ?

Poszukuję taniego rozwiązania, firmy, jaka zrobi mi druk logo mojej firmy na torbach reklamowych. Nie znam się na metodach, więc liczę na wasze podpowiedzi.

Dziękuję.

misiu56

Posty: 13

 
Od dawna mam w swoim sklepie torby reklamowe. Zwykłe zrywki są za darmo. Jeśli klient życzy sobie materiałową torbę, płaci za nią. Ale naprawdę da się zauważyć, że dzięki nim można budować świadomość marki. O takie rzeczy trzeba dbać, jak się ma swój własny biznes.

Garguł12

Posty: 19

 
Skontaktowałem się z polecaną firmą. Jest dobrze. Po dobrej cenie będę miał taką ilość toreb papierowych, jak chciałem. Bardzo dziękuję za pomoc. Już nie mogę doczekać się pierwszej sprzedaży z nowymi torbami.

xacti

Posty: 20

 
Dużo mówi się teraz o żywej reklamie. Tak jest, że takie torby z nadrukiem zostają w naszych umysłach i gdzieś tam marka firmy zostaje zaszufladkowana. W końcu o to chodzi. Ale nie każda taka torba jest fajna i jakbym miała ją nosić w potrzebie na zakupy, to musiałaby być mieć dobry wygląd.

Uleczek4

Posty: 20

 
Mam kilka sklepów w swoim mieście i to właśnie dzięki torbom z nadrukiem zostały one docenione i rozpoznawalne. Na torbie umieszczony jest również link do strony.

Xeeron

Posty: 19

 
Teraz najmodniejsze są torby papierowe. Każdy ciuszek lepiej wygląda spakowany właśnie do takiej torby. Sama uwielbiam pakować zakupy do papierówek. Poza tym dbamy dzięki temu o nasze środowisko.

Strzała

Posty: 16

 
Osobiście nie bardzo lubię torby foliowe, ale jest ich chyba najwięcej na każdym rynku. Jeśli już jest to najtańsza forma żywej reklamy, to z pewnością warto takie torby oznakować i promować się w ten sposób. Jak na razie nie widać, żeby miały skończyć swoją żywotność.

omen100

Posty: 21

 
Polecam tę firmę http://www.awadruk.com.pl. Dla mnie wykonali bardzo fajny projekt na torbach reklamowych. Nie kosztowało mnie dużo. Bardzo miła współpraca.

Ania

Posty: 17

 
Akurat w mojej branży bardzo dobrze przyjęły się torby papierowe. Mam je oznakowane nazwą własnej firmy i logo. Ludzie chętnie z nich korzystają. Nie ukrywam, iż często widzę w swoim mieście osoby idące z torebką z mojego sklepu. Miasto nie jest olbrzymie, natomiast zawsze to świetna reklama.

magnifann56

Posty: 20