picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Kasetony reklamowe- jaka firma?

Kasetony reklamowe- jaka firma?

Cześć wszystkim! Od kogo kupić pylony żeby nie przepłacić, ale równocześnie żebym mógł być zadowolony z jakości? Z góry dzięki za propozycje!

andrew66

Posty: 7

 
Na co w ogóle zwracać uwagę szukając reklam podświetlanych? W sensie jakie parametry muszę mieć te ledy, żeby faktycznie reklama była dobrze oświetlona a co za tym idzie widoczna?

firunter

Posty: 10

 
Pozytywne mam doświadczenia z obsługą w biurze marki Neobrand (neobrand.pl). Mam od nich specjalny, duży pylon przed zakładem, ale też na dachu zainstalowane ich napisy podświetlane, świecące pełną powierzchnią. Efekt wizualny jest rewelacyjny, firma jest widoczna z daleka i wyróżnia się na tle konkurencji. Polecam!

Mord

Posty: 17

 
Mój znajomy korzysta z takiego specjalnego neonu na elewacji i z tego co mówi to sporo mu prądu idzie na zasilenie czegoś takiego. Są jakieś szczególnie energooszczędne rozwiązania, które możecie polecić?

Zlomex

Posty: 16

 
Mam pytanko – jak to jest z takimi kasetonami reklamowymi jeśli chodzi o odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe? Długo taka reklama może posłużyć w dobrej kondycji i stanie? Jakie macie doświadczenia?

Damiano

Posty: 18

 
Widziałem kilka fajnych realizacji jeśli chodzi o reklamy zewnętrzne w sieci, jak się trafi na dobrego projektanta to rzeczywiście efekt potrafi zrobić wrażenie na odbiorcy.

masazzer4

Posty: 15

 
Z takich reklam zewnętrznych na jakich bym na ten moment najbardziej zależało to chętnie bym w pylon zainwestował. Sporo samochodów mój zakład mija właśnie z tego powodu, że nie mam odpowiedniej reklamy zewnętrznej przy drodze...

Anno Domini

Posty: 15

 
Swój baner reklamowy przy firmie to montowałem chyba z 5 lat temu i teraz to już nie wygląda za dobrze. Jednak w przypadku reklamy zewnętrznej to warunki atmosferyczne, różnice temperatur, promieniowanie słoneczne i cała reszta dużo szkody robią.

GRUZION5

Posty: 17

 
W różnej jakości można znaleźć reklamy w firmach, które zajmują się projektowaniem i produkcją. Powiem tak – na pewno bym tutaj jakoś mocno nie oszczędzał, bo jeśli reklama ma dobrze wyglądać to musi trochę kosztować.

Moderator

Posty: 12