picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

strony internetowe tanio, dobra firma ?

strony internetowe tanio, dobra firma ?

Którą firmę od tanich stron internetowych polecacie. Mam dość ograniczony budżet, lecz nie chciałbym zlecić wykonania stronki komuś bez doświadczenia. Jak coś, dajcie znać. Dziękuję.

Lizusek45

Posty: 2

 
Mnie też potrzebna jest stabilnie działająca stronka. Nie dla biznesu, ale to chyba bez znaczenia :) Jakbyście wiedzieli coś na temat tanich stron internetowych w Warszawie, piszcie.

Babeczka

Posty: 8

 
Jak w każdej dziedzinie i branży :) Potrzebowałem strony www tanio i udało mi się znaleźć dobrą firmę. Najważniejsze to dla mnie fakt, że to jeden z wiodących usługodawców.

eloop

Posty: 22

 
Dokładnie. Sama stronka nie wystarczy. Jak nie będziesz pisał sam, to najlepiej wybrać kogoś wiarygodnego, firmę, jaka zapewni ci dobrego copy. Ja na razie motam się sam, natomiast widzę, że to jednak nie moja dziedzina. Jeżeli chodzi o strony internetowe tanio w Warszawie, to można znaleźć dużo takich ofert. Trzeba je jednak dokładnie sprawdzić.

chksfans

Posty: 3

 
Strona www to owszem konieczność, ale nie mam zamiaru skorzystać z tanich stron www, a później okaże się, iż to stronka zupełnie niezabezpieczona, wolno działająca itd. :(

bodzik155

Posty: 6

 
https://strony365.pl to link do sprawdzonego usługodawcy. Robią bardzo ciekawe projekty stron www tanio w Warszawie. W abonamencie masz stronę, domenę, system cms, hosting wirtualny. Polecam z własnego doświadczenia.

Radziu

Posty: 17

 
Płacisz to wymagasz :) Z własnego doświadczenia polecam sprawdzić dokładnie, z jaką firmą projektową masz do czynienia. Nie każdy usługodawca oferujący strony www tanio w Warszawie to specjalista. Ja postawiłem na wiodącą firmę i mam pewność, że wszystko jest okej.

Anno Domini

Posty: 21

 
Dokładnie. Sama stronka nie wystarczy. Jak nie będziesz pisał sam, to najlepiej wybrać kogoś wiarygodnego, firmę, która zapewni ci dobrego copy. Ja na razie motam się sam, ale widzę, że to jednak nie moja dziedzina. Jeśli chodzi o strony internetowe tanio w Warszawie, to można znaleźć dużo takich propozycji. Trzeba je jednak dokładnie sprawdzić.

domrrrr

Posty: 8