picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

agencja marketingu internetowego, która firma??

agencja marketingu internetowego, która firma??

Dzień dobry. Jaka agencja content marketing będzie w stanie w 100% dopasować się do moich indywidualnych oczekiwań? Dajcie znać :)))

Misieczek

Posty: 6

 
Jestem zaspokojony z tego, iż kampanie reklamowe facebook mogą mieć ściśle sprecyzowany budżet. Dzięki temu jestem w stanie przewidzieć, które wydatki poniosę, a także uzyskać informacje o potencjalnej skuteczności działań agencji social media :)))

Marioleczka

Posty: 11

 
Od kilkuset zł do kilku tysięcy kosztuje z reguły obsługa marketingowa. Dużo zależy przede wszystkim od ilości podejmowanych działań przez agencję, która jest skłonna zaproponować indywidualny plan reklamy w internecie. Kluczowe znaczenie ma budżet firmy.

Geodeta22

Posty: 9

 
Praktycznie każda agencja marketingu internetowego będzie skłonna zaoferować Wam obsługa social media. Musicie mocno negocjować ceny, aby wypracowana przez Was oferta była zdecydowanie najkorzystniejsza na rynku.

Mikuśio

Posty: 19

 
Szukając agencji marketingu społecznościowego na myśl przychodzi mi wyłącznie ta firma: https://www.socialframe.pl. To profesjonaliści pełną gębą, którym warto zaufać :-)

opanik44

Posty: 14

 
Moim zdaniem agencja social media pobiera wynagrodzenie, które jest mocno uzależnione od renomy, jaką zdołała wypracować sobie na lokalnym rynku. To podstawa.

jagieloniab0000

Posty: 9

 
Nie polecam korzystać z najtańszej usługi, jeśli chodzi o prowadzenie facebook. Wszystko ze względu na fakt, iż w takich okolicznościach owa usługa nie będzie prezentowała sobą stosownie wysokiej jakości. Jestem wręcz przekonany, iż możecie być rozczarowani :)

Nikotymmm

Posty: 5