picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

kasetony reklamowe Lubin, proszę o pomoc

kasetony reklamowe Lubin, proszę o pomoc

Szukam firmy, która oferuje profesjonalny packaging. Chce stworzyć nowe opakowanie, które będzie przyciągało wzrok i nie za bardzo wiem, kogo do pomocy wybrać.

luluś45

Posty: 2

 
U siebie w firmie logo tworzyłem sam, niemniej jednak trzeba się znać na programach graficznych. Myślę, iż bez problemów można zlecić projektowanie logo w Lubinie agencji reklamowej.

Hymnny4

Posty: 11

 
Jakiś czas temu zamawiałem wizytówki, ulotki, druk w Lubinie w agencji https://www.raval.pl/poligrafia i jestem niesłychanie zadowolony. Oni niesłychanie dobrze się na wszystkim znają.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Jest firma, która oferuje baner reklamowy w Lubinie. Mają niskie ceny. Generalnie to agencja reklamowa, która zajmuje się wszystkim, co związane z reklamami. Znajomi prowadzą małą firmę i dzięki dobrze dopasowanej reklamie faktycznie dużo na tym zyskali. Cały czas się rozwijają i korzystają z reklamy.

Lupusx

Posty: 10

 
Wielu ludzi myśli, iż bez reklamy da się obecnie zaistnieć. Na nieszczęście, lecz liczba firm z każdej branży jest ogromna. Te firmy, jakie się promują mają o dużo większe szanse na zaistnienie. Trzeba wykorzystać do tego każdą okazję.

rz3zn!k

Posty: 20

 
My poza typową reklamową zamówiliśmy znakowaną odzież i teraz każdy pracownik wygląda jak żywa reklama. Na ubraniach letnich i zimowych jest logo i inne oznaczenia.

sertus

Posty: 7