picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Druk wizytówek Warszawa

Druk wizytówek Warszawa

Witam, zależy mi na stworzeniu niezwykle prestiżowej wizytówki. Widziałem coś takiego jak druk wypukły. Orientujecie się jaka drukarnia świadczy takie usługi?

zuzia_00

Posty: 16

 
Nie każdy druk na wizytówkach dobrze wygląda. Takie rzeczy lepiej oddać w ręce profesjonalistów, niż spaprać samemu robotę. Mnie się poszczęściło, projekt okazał się skuteczny. Polecam profesjonalne drukarnie.

RadeQ

Posty: 25

 
Bardzo podoba mi się ten druk wypukły na wizytówkę. Ale warto go zabezpieczyć np. foliowaniem, które też dodaje wizytówce klasy. Obecnie jest bardzo dużo ciekawych możliwości pod względem estetyki.

Grażyneczk223

Posty: 25

 
A teraz jeżeli chodzi o druk wizytówek są sposoby, o których kiedyś nawet człowiek nie marzył. Miałem okazję trzymać ostatnio w ręku jedną taką wizytówkę, jaka zrobiła na mnie wielkie i miłe wrażenie.

labuh

Posty: 21

 
Obecnie furorę robi druk wypukły na wizytówkach. To adres strony drukarni, która trudni się tego rodzaju projektami http://www.druk-wizytowek.eu/druk-wypukly/.

Lomartek67

Posty: 25

 
Polecam ich, bo sama zamawiałam u nich wizytówkę. Polecili mi druk wypukły. Efekt jest powalający. Naprawdę warto skorzystać z ich bogatej oferty. Każdy z pewnością coś dla siebie znajdzie. Ceną są bardzo przystępne.

Krzysio

Posty: 20