picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Lokale na sprzedaż

Lokale na sprzedaż

Witam Forumowiczów.

Jestem ciekawy czy znacie mniej więcej wyliczenia ekonomistów w sprawie mieszkań w Polsce. Interesuje mnie przyszły rok i kolejny. Póki co dobrze mi idzie w odprzedawaniu mieszkań, ale coś słyszałem, że ceny w kolejnym roku mają się niekorzystnie wahać.

Kruk

Posty: 24

 
Tyle jedynie jestem w stanie Ci doradzić, abyś monitorował przetargi i nowe nieruchomości. Po tym możesz sprawdzić jaki jest trend na rynku.

RadeQ

Posty: 25

 
U mnie w Kielcach ostatnio jakby jest więcej mieszkań z drugiej ręki niż wcześniej. Nie wiem czy to oznacza, że ludzie się przeprowadzają do nowszych, czy wyjeżdżają z kraju.

Doamdor

Posty: 20

 
Ja już od dawna się zastanawiam... czy faktycznie obecnie nie warto jest kupować działek. Niby ich ceny rosną, a wycieczki stają się coraz przystępniejsze, jednak nie ma to jak swoja działka.

Ja zawsze kochałem tego typu wypoczynek, własne warzywa i kwiaty.

Kruk

Posty: 17

 
Cześć.

Dzięki Ci, że poruszyłaś ten temat, ponieważ też od pewnego czasu w głowie kłębi mi się jedna myśl. Mianowicie dla kogo są budowane nowe mieszkania w naszym kraju? Ja mam takie wrażenie, że normalna polska rodzina nie jest w stanie wykupić mieszkania, ponieważ nie jest w stanie spełnić warunków kredytowych.

stopiw7

Posty: 22

 
Według mnie obecny rynek nieruchomości w Polsce jest w miarę stabilny. Z pewnością o ile ma się środki to warto jest kupować nowe mieszkania i je odsprzedawać jako nowe, albo wynajmować. Ja osobiście wynajmuje mieszkanie bezdzietnej parze i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Mieszkanie jest zadbane, pieniądze na czas a z wynajmującymi idzie się dobrze dogadać, gdy trzeba coś załatwić.

Wiem, że bywają różni ludzie, ale warto jest zaryzykować i dać komuś szansę.

André22

Posty: 21