picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

domy we Wrocławiu, poszukuję !

domy we Wrocławiu, poszukuję !

Chciałabym znaleźć nowe domy we Wrocławiu w stanie deweloperskim. Czy jesteście w stanie polecić mi fajny portal, na którym znajdę najnowsze ogłoszenia z nieruchomościami w tym mieście?

Gucio

Posty: 1

 
Rynek pierwotny ma wiele do zaoferowania, jeśli chodzi o mieszkania we Wrocławiu. Możemy znaleźć fajne, nowoczesne i funkcjonalne nieruchomości, które możemy urządzić pod swoje potrzeby.

Alfonsik5

Posty: 9

 
Również chciałabym kupić dom we Wrocławiu na rynku pierwotnym. Chciałabym sama urządzić i wykończyć mieszkanie, tak jak mi się podoba. Myślę, iż wiele ludzi marzy o tym, aby być pierwszym właścicielem swojego mieszka.

Marko

Posty: 12

 
Jeżeli chodzi o osiedla domów jednorodzinnych we Wrocławiu w stanie deweloperskim to jest dużo portali internetowych z nowymi ogłoszeniami. Ja również interesuje się ostatnio tym tematem i znalazłam taką stronkę https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Wrocław&distance=&price_to=. Niedługo mamy spotkanie z jednym deweloper.

gruszk34

Posty: 11

 
Musisz poszukać dobrych portali z ogłoszeniami. Dużo deweloperów we Wrocławiu właśnie na takie strony wrzuca swoje ogłoszenia o nieruchomościach.

tomeix

Posty: 5

 
Musisz poszukać porządnych portali z ogłoszeniami. Dużo deweloperów we Wrocławiu właśnie na takie strony wrzuca własne ogłoszenia o nieruchomościach.

Kódłaty

Posty: 3

 
Sama chciałabym odnaleźć osiedla domów jednorodzinnych we Wrocławiu w stanie deweloperskim. Na internecie jest mnóstwo portali, jednakże ogłoszenia są pomieszane z rynkiem wtórnym.

shelby

Posty: 30

 
Mieszkania rynek pierwotny we Wrocławiu się bardzo opłaca kupić. Zainwestowaliśmy właśnie w takie mieszkanie. Teraz czekamy tylko na klucze.

Miki

Posty: 7