picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

wycieczki all inclusive, gdzie warto ?

wycieczki all inclusive, gdzie warto ?

Witam serdecznie. Pierwsze plany co do urlopu ruszyły. Prawdopodobnie Malezja :) Korzystaliście gdzieś z wycieczek all inclusive? Jak możecie coś polecić, to z góry dziękujemy.

Boss

Posty: 6

 
Oczywiście, iż korzystniejsza i nie ma się nad czym zastanawiać. Dzieciom zawsze chce się pić i coś słodkiego ;) Osobiście jestem za wycieczkami rodzinnymi all inclusive, albowiem mam3 dzieci i dobrze wiem, iż gdybym miała odwiedzać tamtejsze sklepy, musielibyśmy wracać do domu zdecydowanie uprzednio :D

majer111

Posty: 25

 
Idealnie trafiliśmy w zeszłym roku, ponieważ skorzystaliśmy z wakacji rodzinnych all inclusive i mieliśmy nawet opiekę do dziecka. Zabaw naszemu synkowi nie brakowało. To naprawdę dobra forma, ale zapłacić oczywiście trzeba. Z drugiej strony to jednak urlop, więc wypocząć trzeba :D

codePerformance

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o wycieczki all inclusive, to powiem jedno. Do jakiegoś czasu nie byłem zwolennikiem korzystania z tego rodzaju ofert, ale w końcu przyszedł ten pierwszy raz i za nic w świecie nie mam zamiaru z innych korzystać. Zapłaciłem tyle, co zapłaciłem, ale wspólnie z żoną mieliśmy pełen komfort wszystko pod ręką.

Wertastable

Posty: 21

 
A orientujecie się dokładnie jaka jest różnica w cenie wakacji rodzinnych all inclusive w Tunezji od standardowej oferty? Wyliczenia nigdy nie były moją mocną stroną, ale myślę, że przy dwójce dzieci to taka oferta jest chyba korzystniejsza?

Oleczka1

Posty: 17

 
Zwykle nie korzystamy z wakacji all inclusive, co oczywiście przekłada się później na dodatkowe wydatki ;) Na wakacjach ogólnie ciężko zaoszczędzić :) zwłaszcza wyjeżdżając z dzieciakami.

zwc18

Posty: 21

 
Poza tym nie martwisz się dosłownie o nic. W zeszłym roku wykupiliśmy wakacje rodzinne all inclusive do Brazylii. To była niezapomniana przygoda. Sporo atrakcji to za mało powiedziane, wszystko w cenie i nawet opieka do dzieci. Bardzo dobrze się składa, bo akurat teraz mają znowu promocje, więc się piszemy :D

Rico

Posty: 16

 
Polecam zajrzeć na ich stronę clubmed.pl. To organizator wycieczek all inclusive na całym świecie. Mają renomę, są na ryku od 1950 roku. My zaufaliśmy i nie zawiedliśmy się w tamtym roku :)

jurtus

Posty: 13

 
Jakbym miała skorzystać z takich wycieczek rodzinnych all inclusive, to na bank musiałabym mieć potwierdzenie, iż to rzetelny organizator. Tyle się teraz słyszy o porwaniach dzieci. Wiadomo, jak jakieś sławne biuro to bez wątpienia bez stresu, lecz teraz potworzyło się wiele nowych organizatorów. Takim ciężko zaufać.

bajubaju

Posty: 15

 
U nas było bez najmniejszego problemu. Wakacje rodzinne all inclusive udały się jak trzeba. Zresztą jak by się miał urlop na Malediwach nie udać :D Super, albowiem nasz organizator zapewniał nawet opiekę do dzieci w wieku przedszkolnym, więc mieliśmy sporo czasu dla siebie.

Jasio

Posty: 9