picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Czy możliwe jest wybrać się do Tajlandii indywidualnie ?

Czy możliwe jest wybrać się do Tajlandii indywidualnie ?

Jak ktoś odwiedzał Pukhet, to pytanie, czy warto? Jak coś to na której wyspie egzotycznej w Tajlandii można spędzić spokojnie urlop? Z góry dzięki za każdą informację.

Lechu_351

Posty: 6

 
Ile taniej może być, jak się zdecydujemy na własną rękę? Jak na razie ceny hotelu itp. nic na nie mówią. Azja od dawna jest miejscem, do którego chcemy się wybrać całą rodziną. Byłyby to najpiękniejsze indywidualne wakacje. Jednak szukamy nieco tańszej alternatywy.

codePerformance

Posty: 13

 
To która z agencji ma taką elastyczną ofertę, bo osobiście z wieloma kwestiami też bym sobie poradziła na miejscu. Gorzej tylko z safari w Azji, bo wybieram się głównie na wakacje właśnie w celu nurkowania :)

serwertus

Posty: 10

 
To może tutaj wam się spodoba :) http://thailand-trips.pl Całkiem inne biuro niż reszta. Można zaoszczędzić, bo to jakby Tajlandia na własną rękę, ale z pomocą agencji, jaka ci wszystko gwarantuje od a do z. Planujesz razem z nimi, wybierasz, gdzie pragniesz jechać itd. nawet zakwaterowanie.

Wertastable

Posty: 10

 
Odwiedziliśmy Tajlandię na własną rękę i nie mieliśmy żadnych przykrych przygód. Trochę doświadczenia w tego typu podróżach mamy. Jak pierwszy raz to możesz wybrać biuro, które ma jakąś elastyczną ofertę i wtedy zawsze wychodzi taniej, bo sobie ją sama układasz wedle swojego budżetu.

Wojciech24

Posty: 5

 
O oszczędnościach na podróżach do Azji można mówić wówczas, jak już ogarniasz ten region i wiesz z czym to się je. Jadąc pierwszy raz polecam wybrać wycieczki do Azji indywidualnie skrojone, jakie organizowane są przez tamtejsze agencje turystyczne. Dużo taniej niż z biurem. Poznasz hotele, miejsca i potem można faktycznie jechać na własną rękę.

verosss

Posty: 9

 
Nie ma się co martwić, bo można skorzystać z egzotycznych wakacji z biurem, a dokładnie z którejś z tamtejszych agencji, które zapewniają pomoc w wyborze zakwaterowania. Mają tam siedzibę więc znają się co i jak pomóc.

Zdzichu

Posty: 9

 
O Phuket nie zapomnijcie, bo tam po prostu trzeba być :) Nam ta wyspa egzotyczna choć dość popularna najbardziej utkwiła w pamięci. Oczywiście przede wszystkim z powodu krajobrazu, ale też gościnności :)

lenox4

Posty: 9

 
Tajlandia Birma to moje regiony :) Nie zamieniam tego letniego wypadu na nic innego, bo cenię sobie tamtejsze atrakcje i wszelkie wycieczki. Ogólnie chwalę te miejsca za kulturę rdzennych mieszkańców, mega przyjaźnie nastawieni do życia. Inna kultura, inne wszystko, aż nie chce się wracać do teraźniejszości :D

1AdamoSk

Posty: 19