picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Gdzie można wykonać kurs podstawowy Siemens ?

Gdzie można wykonać kurs podstawowy Siemens ?

Czy ktoś z was orientuje się czy faktycznie konieczni są programiści sterowników siemens s7? Zastanawiam się nad zrobieniem szkolenia w tym kierunku.

verosss

Posty: 9

 
Jak najniezwyklej polecam Ci wszelkiego rodzaju podstawowe kursy siemens ponieważ to właśnie dzięki nim otrzymasz podstawową wiedzę na temat sterowników siemens i dadzą Ci one podstawy do dalszego próbowania kolejnych szkoleń na wyższym poziomie.

Szybka Krysia

Posty: 20

 
Od siebie jak najbardziej polecam Ci kurs siemens s7 gdyż jest on perfekcyjny do tego aby otrzymać najpotrzebniejszą wiedzę z zakresu programowania sterowników marki siemens.

DiD3K

Posty: 20

 
Od siebie jak najbardziej polecam Ci płatne szkolenia siemens. Sam od takich zaczynałem i niezwykle prędko zdobyłem rzeczywiście sporą wiedzę jeśli chodzi o programowanie i dzięki temu dziś pracuję właśnie jako programista tego typu sterowników.

Ciapek

Posty: 19

 
Moim zdaniem jeżeli chcesz wybrać odpowiednie szkolenie siemens to polecam Ci to: http://www.s7-scl.pl/szkolenie-plc/. Przekazywana jest na nim faktycznie rzetelna wiedza w niesłychanie ciekawy i interesujący sposób.

modniś344

Posty: 19

 
Moim zdaniem jeżeli chodzi o kurs siemens s7 to nie ma tutaj znaczenia wiek a chęci do nauki i jeżeli nie brakuje Ci chęci to moim zdaniem powinieneś spróbować takiego kursu.

Kruczek3

Posty: 22

 
W mojej opinii pomiędzy kursami wideo a darmowymi szkoleniami siemens tak naprawdę nie ma kompletnie żadnej różnicy i moim zdaniem są one dobre jedynie na początek nauki a później i tak należy zakupić szkolenie płatne.

Modniś

Posty: 17

 
W mojej opinii nawet jeśli potrafisz programować sterowniki siemens s7 to blogi mogą i tak dostarczyć Ci sporo wiedzy. Na poniektórych przedstawiane są na przykład niestandardowe pomysły, które pozwalają na jeszcze większe wykorzystanie szanse jakie dają tego typu sterowniki co z pewnością dużo razy Ci się przyda.

Sarenka

Posty: 14

 
Zdecydowanie odradzam Ci korzystanie z kursów siemens s7, które nie są prowadzone przez wykwalifikowane osoby. Kurs taki może okazać się kompletnym niewypałem i uczęszczanie na tego typu kurs może być jedynie zwykłą stratą zarówno czasu jak i pieniędzy oraz może Cię zrazić do programowania sterowników.

Trener

Posty: 19