picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

OSK Wieliczka, znacie kogoś ?

OSK Wieliczka, znacie kogoś ?

Planuję zapisanie się na kurs prawa jazdy w Wieliczce. Może polecacie jakąś konkretną szkołę. Chciałabym mieć pewność, że korzystam z usług profesjonalistów.

Babeczka

Posty: 6

 
Poszukaj szkoły prawa jazdy w Krakowie, gdzie jak płacisz z góry jest taniej. W sumie w wielu jest taka możliwość. Ja płaciłam w dwóch ratach, więc nie objęła mnie promocja :) Ale parę złotych można zaoszczędzić. Poza tym dość często szkoły robią jakieś promocje, więc warto dokładnie poszukać, nie bazować na jednym czy dwóch adresach.

TVNbox

Posty: 25

 
A co z ceną za kurs prawa jazdy w Krakowie? Jeśli chciałbym zrobić prawko szybciej, czy to się w ogóle opłaca? Czy da się nauczyć szybciej niż w trybie normalnym? Pewnie jest drożej. Jak coś wiecie w temacie, to podzielcie się info. Dość pilnie potrzebuję prawka. Z jazdą nie miałbym chyba żadnych problemów.

Ciapek

Posty: 19

 
Jak szukacie prawo jazdy w Skawinie to ta szkoła jest niezmiernie okej http://wilkar.pl. Muszę polecić, bowiem sama ją kończyłam, a z egzaminem nie miałam najmniejszych kłopotów. Poza tym, a co najistotniejsze na drodze czuję się bezpiecznie :)

doprzodu67

Posty: 17

 
Muszę zdać prawo jazdy w Wieliczce. Raczej się uda, ale zrobić z faktem, że panicznie boję się prowadzić samochód? To trauma po wypadku siostry. Prawko muszę mieć, ale co dalej?

MałeM34

Posty: 15

 
Jeśli chodzi o ceny za szkołę jazdy w Skawinie to sprawdzajcie dokładnie i pytajcie, co wchodzi w ogólny koszt. Bo u mnie nie było materiałów do nauki i musiałem zapłacić za nie dodatkowo.

miszekkk5

Posty: 15

 
Poszukaj szkoły prawa jazdy w Krakowie, gdzie jak płacisz z góry jest taniej. W sumie w mnóstwo jest taka szansa. Ja płaciłam w dwóch ratach, więc nie objęła mnie promocja :) Lecz parę pln można zaoszczędzić. Poza tym dość w wielu przypadkach szkoły robią jakieś promocje, więc należałoby dokładnie poszukać, nie bazować na jednym czy dwóch adresach.

Modniś

Posty: 12

 
Jak potrzebujesz ekspresowej szkoły jazdy w Wieliczce, to myślę, że na dzień dobry musisz liczyć się z kwotą 2000 złotych. Dokładnie nie wiem, ale teraz już chyba normalnie nie schodzą poniżej 1300. Musiałbyś być jednak pewien, że to dobra szkoła i potrafią uczyć szybciej. Osobiście wolałem normalny tryb.

RuFiK

Posty: 5

 
Szczerze powiem, iż też myślałem, iż wszystko pójdzie prędko, niemniej jednak niestety. Obojętnie jaki OSK w Krakowie wybierzesz, nad teorią będziesz musiał posiedzieć sam i naprawdę zakuwać. Osobiście właśnie z tego powodu nie poszło mi za pierwszym razem. Trzeba odszukać czas na naukę i tyle. A czy szybciej się da? Są szkoły, w których zrobisz ekspresowy kurs, niemniej jednak do niego trzeba przyłożyć się jeszcze bardziej.

weryl77

Posty: 12

 
Muszę zdać prawo jazdy w Wieliczce. Raczej się uda, niemniej jednak zrobić z faktem, że panicznie boję się prowadzić samochód? To trauma po wypadku siostry. Prawko muszę mieć, niemniej jednak co dalej?

bodzik155

Posty: 14