picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Ekologicze warzywa z darmową dostawą do domu

Ekologicze warzywa z darmową dostawą do domu

Witam serdecznie. Czy Waszym zdaniem zdrowa żywność w Krakowie jest łatwo dostępna? Dzięki za opinię.

czesławwww23

Posty: 15

 
Sam regularnie odwiedzam jeden sklep ekologiczny w Krakowie i nie mam wątpliwości, iż podjęcie decyzji o rozpoczęciu zdrowego żywienia było strzałem w dziesiątkę.

Które korzyści mi to przyniosło? Mam sporzej energii, wolniej się męczę, a zarówno lepiej śpię. Mało tego nie mam już kłopotów z żołądkiem, jakie dotychczas były dla mnie codziennością.

Klarka23

Posty: 25

 
Solidnie po kieszeni każdego miesiąca uderza mnie sklep ze zdrową żywnością w Krakowie. W sumie nie żałuję podjętej decyzji o zdrowym trybie żywienia, albowiem trzeba być konsekwentnym :) Udało mi się nawet w połączeniu z aktywnością fizyczną zrzucić kilka niepotrzebnych kilogramów.

67-kristoo

Posty: 14

 
Wyrażając swoją opinię na temat ekologicznych owoców w Krakowie wystarczy powiedzieć, że smakują one zdecydowanie lepiej od normalnych owoców, które są wszechobecne w supermarketach i sklepach spożywczych.

Wolę zjeść jeden ekologiczny owoc aniżeli dwa, które są pryskane różnymi środkami :)

kluberst

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o ekologiczną żywność w Krakowie to mogę polecić jeden sklep, a mianowicie: http://www.paczkajakuba.pl/naturalne-produkty-ekologiczne/paczki.

Tutaj dokonuję wszystkich swoich zamówień i jeszcze nigdy się nie zawiodłem, czego nie mogę powiedzieć o innych sklepach. Dostarczają mi żywność terminowo, jest świeża i mega dobra :)

Hardkorowy Koksu

Posty: 21

 
Wasze odpowiedzi na tym forum dyskusyjnym odpowiedziały na bardzo wiele moich pytań i wątpliwości, które związane były z żywnością ekologiczną w Krakowie.

Trudno mi było wybrać odpowiedni sklep, ale teraz nie mam już w tym problemu.

Nikolee3

Posty: 21