picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

pizza w Bydgoszczy ??

pizza w Bydgoszczy ??

Uwielbiam pizzę, niemniej jednak jakoś nie mogę w Bydgoszczy znaleźć dobrego lokalu. Po pierwsze zależy mi na tym, żeby pizzę dowozili w miarę prędko, żeby była jeszcze ciepła :(

Kruk

Posty: 7

 
Mylisz się. Skorzystaj z propozycji kolegi, a nie pożałujesz :) Zawsze jestem zadowolony z placuszka. Według mnie lepszej pizzerii w Bydgoszczy nie znajdziesz. Pozdrawiam.

dobrawka

Posty: 3

 
Najlepszą pizzę w Bydgoszczy jadłam tutaj http://www.piratto.pl. Na pewno będzie smakowała. Polecam, bo to lokal, który od dawna jest u nas. Wcześniej jednak nie wiedziałam, że mamy tak super restaurację.

bruklin187

Posty: 11

 
Płacisz i masz. Klient nasz pan. Podzwoń po wszystkich znanych lokalach i popytaj. Na pewno odszukasz pizzerię w Bydgoszczy, w której możesz zarezerwować stoliki. Szczególnie jak twoi goście zaczną domawiać coś z menu ;)

Kasia

Posty: 16

 
Fajnie byłoby, gdyby jakaś pizzeria w Bydgoszczy była otwarta po północy. W wielu przypadkach mam głoda właśnie wówczas. Wiem, iż to niezdrowo tak objadać się na noc, niemniej jednak cóż mój głód nie wybiera, kiedy mnie dopadnie. Najlepszą pizzą, jaką jadłem to chyba była z kaparami. Zamówiła dziewczyna, a ona zna się na smakach :)

robson900

Posty: 22

 
Pieczarki, szynka i brokuły :) To moja ulubiona pizza, którą na szczęście można kupić w każdej pizzerii w Bydgoszczy. Znajoma ma większe wymagania i zwykle nie jest zadowolona z realizacji zamówienia :D Gdy nie mam możliwości wyjścia, zamawiam jedzonko do domu, ale to oczywiście rzadziej, bo wolę ruszyć w drogę przed kolejną porcją kalorii.

Alaneq

Posty: 10