picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Dostawa pizzy Ostrowiec

Dostawa pizzy Ostrowiec

Którą pizzerię w Ostrowcu polecacie? Gdzie chodzicie, bądź zamawiacie pizzę do domu i jesteście w 100% zadowoleni? Niedawno się tu przeprowadziłem i poszukuję sprzędzonych info.

Julian

Posty: 12

 
Mam nadzieję, że w końcu znajdę dobry lokal, gdzie będzie można zjeść pizzę w Ostrowcu w przyjemnym klimacie. U nas brakuje tego typu miejsc. Nie sądzicie?

Oleczka1

Posty: 17

 
Z takim burgerem jak w Ostrowcu w pizzerii jeszcze moje podniebienie nie miało do czynienia. Szkoda, że to takie kaloryczne, a u mnie trudno o ruch, albowiem mógłbym je jeść rano i wieczorem. Jeśli chodzi o standard lokalu, to rzeczywiście jestem pod wrażeniem.

joziaaaaq23

Posty: 18

 
Jak chodzi Ci o tanią pizzerię w Ostrowcu, to nie narzekaj. W tym lokalu jest z cennikiem bardzo dobrze, masz ogromnie wielką pizzę za naprawdę niewiele. Ja z moja rodzinką często od nich zamawiamy i nigdy się nie zawiedliśmy, nawet na dowóz.

Jacuś

Posty: 22

 
O, zjadłoby się taką parującą pizzę. Nie jestem z Ostrowca, to nie skorzystam, a burger też jak widać jest powalająco kuszący. Szkoda, wygląda na to, że to całkiem dobry lokal.

Miki

Posty: 13

 
Lubię burgery, ale tylko w wydaniu pizzerii w Ostrowcu. Oni rzeczywiście znają się na rzeczy. Nie lubię chemii w pierwszym wydaniu, a tu owszem jest kalorycznie, bo jakby mogło być inaczej, ale świeżo.

omen100

Posty: 13

 
Najlepsza i zawsze na czas mobilna pizza z Ostrowca http://www.mobilnapizza.pl. Polecam kochani, albowiem po prostu niebo w gębie, tanio i świeżo. Musicie tego spróbować.

rumcajs82

Posty: 21

 
Mam dobre zdanie na temat pizzy w wydaniu lokalu w Ostrowcu. Rzeczywiście dbają o jakość, świeżość. Najbardziej smakuje mi ciasto, które jest kruchutkie, cieniutkie, po prostu takie jak lubię. Cennik jest spoko, wobec tego jak tylko mam ochotę na pizzę, to wpadam do nich. Jak zamawiasz do domciu, jest zawsze gorąca. Polecam.

Januszek

Posty: 10