picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Szukam w Poznaniu naprawy ploterów drukujących ?

Szukam w Poznaniu naprawy ploterów drukujących ?

Czy w waszej opinii w przypadku awarii plotera HP jest sens oddawać go do serwisu ploterów? Nie wiem czy nie lepiej byłoby nabyć zupełnie nowy ploter, który będzie poprawnie działał poprzez długi czas.

alujas

Posty: 7

 
W swoim życiu bardzo wiele razy korzystałem z serwisów oferujących naprawy ploterów i muszę Ci powiedzieć abyś korzystał jedynie z serwisów specjalizujących się w ploterach konkretnej marki ponieważ masz największą szansę na prawidłową naprawę urządzenia.

iwanowskis

Posty: 18

 
Jeśli szukasz serwisu naprawiającego plotery na terenie Poznania to zdecydowanie polecam Ci ten serwis: http://serwisploterow.org.pl.

gra88

Posty: 14

 
Jeśli faktycznie zależy Ci na zaoszczędzeniu pieniędzy to w mojej opinii naprawa jest jedynym słusznym wyjściem. Twój ploter po niej będzie jak nowy więc nie musisz się obawiać o jego ponowną awarię po krótkim okresie użytkowania albowiem będzie ona mało prawdopodobna.

snake7

Posty: 27

 
Odradzam Ci korzystanie z serwisów ploterów, które nie specjalizują się w naprawach konkretnej marki ponieważ pracownicy tych serwisów mogą nie mieć odpowiedniej wiedzy.

WielkiBO

Posty: 11

 
Zdecydowanie polecam Ci udanie się do serwisu ploterów HP aby nawet zapoznać się z proponowanymi cenami napraw poszczególnych usterek.

Rico

Posty: 16

 
Mój znajomy gdy jego ploter uległ awarii od razu udał się do serwisu ploterów HP i ku mojemu zaskoczeniu naprawa była bardzo tania. Dodatkowo jego ploter działa zdecydowanie lepiej niż przed naprawą ponieważ zostały wymienione jeszcze inne elementy a więc naprawę bardzo sobie chwali i poleca ją każdemu w przypadku awarii.

DaNceR

Posty: 16